Banner Promo

Neudrželi jsme vedení. Je to ztráta, smutnil Lukáš Krenželok

Datum publikování:

Foto: Jiří Princ

Pro vítkovického odchovance Lukáše Krenželoka jsou zápasy Libercem a proti Liberci vždy speciální. A výjimkou nebyl ani ten nedělní. Jeho zásluhou vedli Ostravané pod Ještědem po dvaceti minutách 2:0. Jenže hosté slibný náskok neudrželi a v závěru bojovali vůbec o alespoň nějaký bodový zisk. Bodovali poosmé, ale vzhledem k úvodu berou jen bod spíše jako ztrátu.

Lukáši, po první třetině to vypadalo jako jednoznačný zápas, ale nakonec to bylo drama. Jak zápas hodnotíš?

Je to velká škoda, že jsme ztratili body. Ale zase na druhou stranu každý bodík se počítá a my alespoň ten jeden máme. My jsme začali spíše opatrně. Přišlo mi, že na nás vletěli. Pak jsme dali góly, dva nula. Ve druhé třetině ale jako bychom přestali hrát, znovu na nás vletěli, byli jsme ustrašení, tam se srovnalo. Ztratili jsme body, no.

 

Bodovali jste poosmé v řadě, ale vzhledem k průběhu to tedy hodnotíte jako ztrátu?

Tak, vedli jsme dva nula, ale neudrželi jsme to, takže to ztráta je. Potom jste nastoupili, jako, že to budeme hlídat, ale jako bychom byli ustrašení skoro hned jsme o to přišli. Pak přijde hloupý faul a už je to dva tři.

 

V závěru třetí třetiny to ale na bodový zisk vůbec nevypadalo, až necelé tři minuty před koncem jste alespoň srovnali a máte bod.

Jo, za to jsme samozřejmě rádi. Ten zápas se přeléval a aspoň ten bod máme a za něj jsme rádi. Aspoň za ten jeden.

 

Zpět ve Vítkovicích jsi už druhou sezonu, přesto, jsou pro tebe zápasy v Liberci ještě nějak speciální? Byl tenhle?

Jo, to určitě byl. Poprvé to tady bylo s diváky. Sice tisícovka, ale aspoň někdo. Loni jsem se tady vracel a nebyl tady vůbec nikdo. Zápasy s Libercem jsou pro mě speciální, pořád jsou tam kluci, které znám, takže je to něco jiného.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2024 Příprava
Centre sportif - Vallée de Joux

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2024/2025