Nedělní derby: Aréna otevřena už od 17:00 a atraktivní doprovodný program

Nedělní hokejové derby mezi Vítkovicemi a Třincem nenabídne jen atraktivní podívanou na ledě, ale také řadu speciálních aktivit doprovodného programu. K dispozici bude malování na obličej, fotokoutek, a elektroderby soutěž o vstupenky zdarma! Aréna bude otevřena už od 17 hodin.

Hokejová horečka zachvátí v neděli celý Moravskoslezský kraj. Večer se od 18:20 hodin utkají na ledě OSTRAVAR ARÉNY v tradičním derby regionální rivalové HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Oceláři Třinec. Ostravský klub připravil pro své fanoušky na tento hokejový svátek ve spolupráci s partnery řadu zajímavých akcí doprovodného programu. OSTRAVAR ARÉNA bude i z tohoto důvodu otevřena už s předstihem v 17 hodin!

Vstupenky na derby HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec (16. 10., 18:20), jsou v prodeji online v síti Ticketportal. Na pokladně OSTRAVAR ARÉNY budou

Elektroderby – pomozte recyklovat a prvních 100 fanoušků získá vstupenku na derby zdarma

Překážejí vám doma staré elektrospotřebiče? Pak máte možnost je vyměnit za vstupenky na zápas HC VÍTKOVICE RIDERA s HC Oceláři Třinec. Prvních sto fanoušků, kteří před zápasem 16. října přinesou před OSTRAVAR ARÉNU vysloužilé elektro do přistaveného červeného stánku u hlavního vstupu z ulice Závodní, získá vstupenky zdarma. Během druhé přestávky zápasu si pak mohou vylosovaní šťastlivci vystřelit na ledové ploše chytrou televizi.

Generali Smilebox

Na vybrané zápasy Tipsport extraligy připravil partner soutěže – pojištovna Generali – pro fanoušky Smilebox. Fotobudku ze které si můžete odnést vzpomínku na zápas v podobě fotografií se svými přáteli nebo rodinou. Nezapoměnte si přijít pro svou fotografii z derby mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Oceláři Třinec. Fotokoutek bude umístěn za turnikety u  vchodu z ulice Ruská.

Facepainting – fanděte v modro-bílých barvách

Chcete ukázat, komu fandíte? Rádi byste podpořili Vítkovice v derby s Třincem i s bojovými barvami na svém obličeji? Pak navštivte před utkáním stánek malování na obličej – Facepainting a nechte si zadarmo namalovat na tvář buď klubové barvy, nebo logo, nebo co vás prostě napadne. A nezapomeňte se pak ještě zastavit u fotokoutku Smilebox od Generali a vyfoťte se s barvami na obličeji. Stánek Facepainting bude umístěn vedle Generali smileboxu za turnikety u vstupu od ulice Ruská.