Nechte se inspirovat: Také celebrity valí na Vítky

Na minulém domácím zápase Vítkovic jsme měli možnost přivítat v hledišti velmi, ale velmi známé osobnosti! Je vidět, že i celebrity valí na Vítky.

První domácí zápas nového roku přilákal do hlediště vítkovického paláce bezmála 8 000 diváků, přesně 7 809! Mezi fanoušky nechyběly ani známé tváře toho největšího kalibru.

Provázanost vítkovických organizací napříč sportem a kulturou demonstrovali skvělí herci vítkovického Divadla Mír. Utkání s Pardubicemi sledovali z čestné lóže Lada Bělášková, Vladimír Polák a především neskutečný Štěpán Kozub, který na konci roku 2022 dokázal svým stand upem dvakrát vyprodat pražskou O2 Arénu. Po utkání také trojice z Míru předala ceny nejlepším hráčům utkání.

Lukáš Sedlák z Pardubic, Vladimír Polák, Lada Bělašková, Štěpán Kozub a kapitán Vítkovic Lukáš Krenželok – 34. kolo Tipsport Extraligy HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dynamo Pardubice, 3. ledna 2023 v Ostravě.

Souboj prvního celku s druhým si nemohl nechat ujít ani současný prezident Českého hokeje, ale samozřejmě také jeden z nejúspěšnějších trenérů vítkovické historie Alois Hadamczik. Ten je ostatně celkem pravidelným návštěvníkem vítkovických zápasů.

Prezident českého hokejového svazu Alois Hadamczik – 34. kolo Tipsport Extraligy HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dynamo Pardubice, 3. ledna 2023 v Ostravě.

Ovšem nejen známé osobnosti jsou pro nás celebrity. Celebritami jsou pro Vítkovice všichni, kdo zavítají do paláce, aby podpořili a fandili modro-bílým barvám! Každému jednomu fanouškovi v hledišti patří velký dík!

Tabulka A tým 2022/2023

1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101