Návod na nákup vstupenek – permanentkáři VÍTKŮV PARŤÁK

Návod pro zakoupení vstupenek na utkání play off pro majitele permanentních vstupenek VÍTKŮV PARŤÁK – využití rezervace – online přes Ticketportal.cz

Nákup vstupenek prostřednictvím předkupního práva pro permanetkáře

1) Přihlašte se na hlavní stránce webu a v menu Můj účet zvolte Permanentky.

2/ Pokud ještě nemáte permanentku přiřazenou ke kontu, tak klikněte na svůj klub, zadejte číslo permanentky, její ověřovací údaj a proveďte její přiřazení. V případě, že permanentku už přiřazenou máte, přeskočte prosím na další bod návodu.

3/ Zvolte předkupní právo a dostanete se na seznam Vašich míst v předkupním právu. Zde označte rezervace, které chcete zaplatit a pokračujte tlačítkem „Zaplatit“ (Pokud máte nárok na slevu, tak ji lze nastavit v dalším kroku).

4/ V tomto kroku můžete nastavit slevu (pokud na ni máte nárok), typ vyzvednutí a pokračujte k platbě.

Tabulka A tým 2022/2023