Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Na Štěpána obléknou Vítkovice proti Třinci dresy se jmény permanentkářů

Datum publikování:

Symbol poděkování všem, kteří před nejistou sezonou podpořili klub. Vítkovičtí hokejisté vyjedou na druhý svátek vánoční v zápase proti Třinci v unikátních dresech, které zdobí na čtyři stovky jmen letošních permanentkářů. Hrané dresy následně půjdou do chartitativní aukce, jejíž vítězek bude určen na boj proti Covid-19.

Symbolické vánoční poděkování všem, kteří se před nejistou sezonou rozhodli podpořit klub a pořídit si celosezonní permanentku. HC VÍTKOVICE RIDERA přichystal na štěpánské derby s Třincem unikátní akci, která nemá v Česku obdoby.

Vítkovičtí hokejisté půjdou do extraligového utkání s vedoucím Třincem v netradičních, ale unikátních dresech. V bílé sadě, která bude ozdobena na čtyřmi sty jmen permenantkářů ostravského klubu. HC VÍTKOVICE RIDERA chce touto cestou poděkovat těm, kteří si před nejistou sezonou pořídili celosezonní vstupenky a tím významně podpořili klub v těžké covidové době. Originální hrané dresy z tohoto utkání pak půjdou do charitativní aukce, jejíž výtěžek bude věnován na konto boje proti COVID-19.

Vítkovice přišly s nápadem na umístění jmen na dresy v průběhu podzimu. Následně měsíc probíhal sběr jmen, respektive souhlasů se zveřejněním jména – dle ochrany osobních údajů nemohl klub na dresech zveřejnit jména všech permanentkářů bez jejich souhlasu. Svolení se zveřejněním svého jména nakonec daly čtyři stovky majitelů celosezonních vstupenek a ti jsou také na dresech uvedeni.

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

A tým
2022-2023
ČPP Aréna, Hradec Králové

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >