Na Štěpána obléknou Vítkovice proti Třinci dresy se jmény permanentkářů

Symbol poděkování všem, kteří před nejistou sezonou podpořili klub. Vítkovičtí hokejisté vyjedou na druhý svátek vánoční v zápase proti Třinci v unikátních dresech, které zdobí na čtyři stovky jmen letošních permanentkářů. Hrané dresy následně půjdou do chartitativní aukce, jejíž vítězek bude určen na boj proti Covid-19.

Symbolické vánoční poděkování všem, kteří se před nejistou sezonou rozhodli podpořit klub a pořídit si celosezonní permanentku. HC VÍTKOVICE RIDERA přichystal na štěpánské derby s Třincem unikátní akci, která nemá v Česku obdoby.

Vítkovičtí hokejisté půjdou do extraligového utkání s vedoucím Třincem v netradičních, ale unikátních dresech. V bílé sadě, která bude ozdobena na čtyřmi sty jmen permenantkářů ostravského klubu. HC VÍTKOVICE RIDERA chce touto cestou poděkovat těm, kteří si před nejistou sezonou pořídili celosezonní vstupenky a tím významně podpořili klub v těžké covidové době. Originální hrané dresy z tohoto utkání pak půjdou do charitativní aukce, jejíž výtěžek bude věnován na konto boje proti COVID-19.

Vítkovice přišly s nápadem na umístění jmen na dresy v průběhu podzimu. Následně měsíc probíhal sběr jmen, respektive souhlasů se zveřejněním jména – dle ochrany osobních údajů nemohl klub na dresech zveřejnit jména všech permanentkářů bez jejich souhlasu. Svolení se zveřejněním svého jména nakonec daly čtyři stovky majitelů celosezonních vstupenek a ti jsou také na dresech uvedeni.

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613