Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Na kemp před MS „18“ i trojice z Vítkovic

Datum publikování:

Foto: Martin Voltr

Na přípravný kemp české reprezentace do 18 let před nadcházejícím mistrovstvím světa byla nominována i trojice hráčů HC VÍTKOVICE RIDERA. Od pondělí i vítkovický trojlístek polyká tréninkové dávky ve Vyškově a snaží se probojovat do sestavy pro šampionát, který se na přelomu dubna a května bude hrát v USA.

Ne všem vítkovickým skončila sezona. Česká reprezentace do 18 let odstartovala finální fázi přípravy na nadcházející mistrovství světa v USA. Na přípravný kemp do Vyškova se v pondělí sjel širší kádr z evropských soutěží. Mezi 29 nominovanými nechyběli ani zástupci Vítkovic, pozvánku na tréninkový podnik dostali Josef Krejsa, Tomáš Machů a Martin Ryšavý, kteří po většinu sezony byli i v programu širšího kádru A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA, tudíž by na boj o místo na světovém šampionátu měli být připravení.

Přípravný kemp české osmnáctky ve Vyškově pod vedením hlavního trenéra Jakuba Petra potrvá do 7. dubna. Poté už se vybraný kádr přesune za moře. V amerických městech Plymouth a Ann Arbor se mistrovství rozehraje 26. dubna, mistr světa kategorie do 18 let bude znám 6. května.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2024 Příprava
Centre sportif - Vallée de Joux

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2024/2025

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >