Na domácí zápasy se dostanou pouze majitelé zakoupených permic (modrá)

Od pátku 26. listopadu 2021 platí v Česku opětovně nouzový stav v souvislosti s epidemiologickou situací (celé znění opatření zde). Dle nařízení vlády ČR jsou omezeny hromadné akce, včetně sportovních zápasů, kapacitou maximálně 1 000 diváků v hledišti. Omezení je platné i pro zápasy Vítkovic.

Omezení kapacity hromadných akcí na 1 000 diváků.

Na zápas budou vpuštěni pouze majitelé zakoupených permic

Po dobu trvání omezení budou na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA mít umožněn vstup pouze majitelé ZAKOUPENÝCH PERMANENTNÍCH VSTUPENEK (MODRÁ). Počet prodaných permic (modrá) totiž nepřesahuje povolenou kvótu, takže majitelé zakoupených permic (modrá) mají jistotu, že se na zápas dostanou. Platí i pro zakoupené dětské permanentky.

(ilustrační obrázek – permanentka modrá)

Zároveň ovšem stále platí podmínka, že do Arény, a tedy i na zápas, budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří prokáží bezinfekčnost certifikátem o ukončeném očkování nebo prodělání nemoci covid-19 v posledních 180 dnech nebo ti, kteří zahájili proces očkování (a doloží negativní PCR test ne starší než 72 hodin). U dětí do 12 let není nutné bezinfekčnost prokazovat. Mládež od 12 do 18 let se musí prokázat negativním PCR testem, ne starším než 72 hodin. (informace k bezinfekčnosti a podmínkám vstupu do arény zde)

Kompenzace zakoupených vstupenek

Fanouškům, kteří si již zakoupili vstupenku na daný zápas, a budou požadovat vrátit peníze, bude vráceno vstupné v plné výši.

Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenku online, ať kontaktují společnost Ticketportal.cz

Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenku přímo na pokladně, ať se obrátí na ekonomické oddělení klubu (Prosíme, ne v den domácího zápasu).

HC VÍTKOVICE RIDERA upozorňuje, že výše uvedené informace se vztahují k omezením platným od 26. 11. 2021. V případě úpravy těchto omezení a nařízení si HC VÍTKOVICE RIDERA vyhrazuje právo změny.

4HC DYNAMO PARDUBICE251153646
5BK Mladá Boleslav2712321044