Na Dni s Riderou vyměnili Vítkovičtí hokejky za tenisové rakety

Na charitativním tenisovém turnaji v rámci Dne s Riderou nechyběli ani zástupci HC VÍTKOVICE RIDERA. Hokejisté postavil do soutěže hned dvě dvojice. S tenisovou raketou se na kurtech oháněli majitel klubu Aleš Pavlík, sportovní manažer Ladislav Svozil a extraligové A-mužstvo reprezentovali obránce Karol Sloboda a útočník Patrik Zdráhal.

Už tradičně ve stejný den, kdy se koná atletická Zlatá tretra, pořádá společnost Ridera Den s Riderou, v jehož rámci se hraje charitativní tenisový turnaj. Letos jeho výtěžek šel na podporu nadací UNICEF. V tenisovém klání letos nemohli chybět ani zástupci HC VÍTKOVICE RIDERA. Ostravský hokejový klub postavil do soutěže hned dvě dvojice a hokejisté ukázali, že se umí ohánět i tenisovými raketami.

V první dvojici nastoupil majitel HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík se sportovním manažerem Ladislavem Svozilem, druhé duo tvořili hráči A-mužstva – obránce Karol Sloboda a útočník Patrik Zdráhal. Obě dvojice celkem snadno postoupily do vyřazovací fáze, ve které shodou okolností narazily v bratrovražedném souboji právě vítkovické dvojice. Zkušenost v duelu nakonec proti dravosti obstála. Dvojice Aleš Pavlík – Ladislav Svozil vybojovala cenné vítězství nad svými mladšími extraligovými kolegy.

Fotografie z tenisového turnaje Den s Riderou naleznete zde