Na čtvrteční derby zbývá ještě 1 000 lístků! V prodeji budou online i v den utkání na pokladně

Zhruba ještě 1 000 vstupenek je aktuálně stále k dispozici na čtvrteční zápas mezi Vítkovicemi a Třincem. Část z nich je vázána na blokace z rezervací. A část je do domácího sektoru C2, který se prodává výhradně v den utkání fyzicky na pokladně.

O čtvrteční derby mezi Vítkovicemi a Třincem (22. 12., 17:30) je velký zájem, ale vyprodáno ještě zdaleka není!

Online prodej v síti Ticketportal sice nabízí vstupenky už jen do sektoru hostí C1, nicméně v reálu zbývá ještě řádově skoro 1 000 vstupenek.

„Na čtvrteční derby zbývá v prodeji téměř ještě tisíc vstupenek. Velká část z nich je vázána na domácí kotel C2, který není z bezpečnostních důvodů dostupný v online prodeji. Vstupenky do sektoru C2 se budou prodávat výhradně v den utkání, tedy ve čtvrtek, od 9:00 hodin a jen fyzicky na pokladně OSTRAVAR ARÉNY u hlavního vstupu od ulice Závodní. Další část vstupenek, které zbývají k dispozici, jsou ještě aktuálně stále vázány na blokace a rezervace, které vznikly buď nákupem online, nebo jsou klubem drženy pro případné využití klubovými partnery. Nicméně i tyto půjdou do prodeje, a to i online – uvolňovány jsou průběžně podle vypršení rezervace, nejpozději ale ve čtvrtek ráno,“ připomíná mechaniku prodeje vstupenek na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA jejich mediální pracovník Zdeněk Janiurek.

Shrnuto, podtrženo. Vstupenky na čtvrteční derby ještě k dispozici jsou a je jich zhruba 1 000.

– část z nich je vázána na blokace a rezervace (ať už z online prodeje, nebo pro klubové partnery). Tyto budou uvolněny i do online prodeje v síti Ticketportal.cz nejpozději v den utkání – čtvrtek ráno (jsou uvolňovány i průběžně, automaticky podle vypršení nevyzvednuté rezervace)

– část z nich je do sektoru C2 – kotel domácí. Tyto vstupenky nejsou k dostání online, ale z bezpečnostních důvodů se prodávají pouze v den zápasu a přímo fyzicky na pokladně OSTRAVAR ARÉNY (hlavní vstup od ulice Závodní, od 9:00 do začátku utkání nebo vyprodání kapacity arény)

– část z nich je do sektoru C1 – kotel hosté, stále k dispozici online

Tabulka A tým 2022/2023