Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Možnost testování pro fanoušky před zápasy Vítkovic

Vítkovický klub připravil pro fanoušky ve spolupráci s laboratoří Synlab možnost testování na COVID-19 před domácími zápasy přímo u hlavního vstupu do OSTRAVAR ARÉNY.

 

Fanoušci, kteří nemají ukončeno očkování nebo nejsou v ochranné lhůtě 180 dní po prodělání onemocnění COVID-19 budou mít pro potřeby prokázání bezinfekčnosti možnost nechat se otestovat před domácími zápasy Vítkovic přímo před hlavním vstupem do OSTRAVAR ARÉNY.

 

Vítkovický klub ve spolupráci s laboratoří Synlab zajistil provoz testovacího pracoviště před domácími zápasy extraligového týmu. Fanoušci, kteří nemají test z jiného certifikovaného pracoviště, se mohou nechat otestovat na místě i bez předchozí rezervace, nicméně je doporučeno si rezervaci vytvořit prostřednictvím rezervačního systému.

 

Testy jsou zdarma pro ty, kteří v posledních 7 dnech neabsolvovali testování na jiném certifikovaném pracovišti, respektive splňují podmínky pro testování zdarma dle podmínek ministerstva zdravotnictví. Cena pro ostatní testované bude činit 201 Kč.

 

Fanoušci, kteří mají plně ukončené očkování, případně jsou ještě v ochranné lhůtě 180 dnů po prodělání onemocnění COVID-19 a mají o tom oficiální potvrzení, nemusejí se nechat testovat.

 

Testovací pracoviště společnosti Synlab czech s. r. o. je umístěno na parkovišti B, nalevo od hlavního vstupu do OSTRAVAR ARÉNY od ulice Závodní. Pracoviště bude v den zápasů otevřeno do začátku daného utkání. OSTRAVAR ARÉNA otevírá brány 90 minut před utkáním.

 

Pozn.: Prosíme fanoušky, kteří se rozhodnou nechat se testovat těsně před zápasem, aby dorazili na test s dostatečným časovým předstihem, aby se netvořily zbytečné fronty a nevznikaly komplikace. Děkujeme

 

Červený křížek označuje umístění odběrového pracoviště laboratoře Synlab Czech s. r. o. pro testy COVID-19

 

 

Prokázání bezinfekčnosti na zápasech HC VÍTKOVICE RIDERA

 

V souladu s platnými nařízeními vlády ČR a ministerstva zdravotnictví je každý návštěvník hromadné akce povinen před vstupem prokázat bezinfekčnost.

Bezinfekčnost musejí prokazovat všechny osoby starší 6 let.

Každý fanoušek musí při vstupu do OSTRAVAR ARÉNY prokázat svou bezinfekčnost některým z obecně uznávaných způsobů.

 

Pro návštěvu sportovních akcí přitom aktuálně platí, že je třeba mít u sebe oficiální potvrzení o provedení testu profesionálním odběrovým místem, popř. doklad o prodělání nemoci nebo o ukončeném očkování. 

 

Potvrzení je přitom možno předložit jak v papírové, tak v elektronické podobě vč. certifikátů v aplikaci Tečka.

 

Za bezinfekčního je přitom považován každý, kdo:

 

a) je plně očkován (tzn. uplynulo min. 14 dní od aplikace druhé dávky vakcíny v případě dvousložkových vakcín, nebo min. 14 dní od očkování jednosložkovou vakcínou), nebo

 

b) doloží max. 7 dní starý negativní PCR test, popř. max. 3 dny starý negativní antigenní test, nebo

 

c)  doloží, že v posledních 180 dnech prodělal onemocnění covid-19.

 

Příslušné potvrzení o bezinfekčnosti je fanoušek povinen předložit při kontrole u vstupu do OSTRAVAR ARÉNY.

 

Vstup do arény a kontrola

Kontrola bezinfekčnosti – COVID-19

  • na úrovni brány prostranství před pokladnami (plot) bude probíhat kontrola bezinfekčnosti COVID-19 (negativní testy / certifikát o ukončeném očkování / potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 před méně než 180 dny – více níže podmínky bezinfekčnosti)
  • fanoušci bez kontroly bezinfekčnosti nebudou vpuštěni ani do prostoru pokladen

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

A tým
2021-2022
ČPP Aréna, Hradec Králové

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
11Bílí Tygři Liberec13403615
12HC VERVA Litvínov13312713
13HC VÍTKOVICE RIDERA10310611
14Rytíři Kladno1312289
15PSG Berani Zlín14013105
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >