Motory, hokej, podpora dobré věci! V sobotu u Futura v Ostravě!

Máte rádi rychlé stroje a chcete podpořit dobrou věc? Tak přijďte v sobotu 20. 6. 2020 od 13 hodin k obchodnímu centru FUTURUM ze strany od ulice Novinářská a zúčastněte se druhého ročníku akce Společně bez bariér.

Čeká na vás sraz aut a motorek značky Mustang, setkání se zajímavými osobnostmi i dobré drobné občerstvení.

Výtěžek akce, kterou pořádá spolek Život naplno a bez bariér, bude věnován na podporu dvou malých bojovníků s těžkým zdravotním postižením Filípka Gemsi a Nicolase Übla.

A protože OC FUTURUM je partnerem našeho klubu a i my rádi podpoříme dobrou věc, tak na místě určitě nebudou chybět ani někteří z hráčů našeho A-týmu, konkrétně Daniel Dolejš, Lukáš Kovář a Petr Fridrich.

Program:
13:00-13:30 Příjezd motorek a aut zn. Mustang
13:30-14:45 Výstava vozidel
14:45-15:15 Spanilá jízda Ostravou
15:15-17:00 Návrat vozidel k OC FUTURUM, doprovodný program

Změna programu vyhrazena v závislosti na počasí.