Modrobílá síla se valí 90. rokem Vítkovic. Fanshop vás vybaví!

Pohled do kalendáře nám jasně říká, co se děje. Extraligová sezona nabírá na obrátkách. A je to 90. rok vítkovického hokeje. Víme, že to víte Vítkovičáci. A tak se ptáme: Máte už doma něco, co by vám jubilejní ročník připomínalo? Pokud ne, tak my pro vás máme spoustu nápadů, jak se obléct do jubilejních, ale i těch tradičních vítkovických barev.

Modrá je dobrá. A v kombinaci s bílou nejlepší. Souhlasíte? Pokud ano, tak právě pro vás  máme ve fanshopu kolekci Modrobílá síla. Základem všeho, je mít prima tričko. Jistě souhlasí fandové, fanynky i malí Vítkovičáci. Pro letošní sezonu můžete ještě zvýraznit naší modrobílou sílu v bílých tričkách s modrým logem, ale myslíme i na ty, kteří rádi tmavší motivy. Modrobílá síla totiž není jen na bílých tričkách, ale také v navy provedení. Vybere si opravdu každý.

Když už si něco pěkného vyberete, od nás to máte i jak odnést. A to ve stylovém vaku ve stejném provedení. A vejde se tam toho dost. Jak se to říká? Do třetice všeho dobrého? Když už máte tričko a máte vak, nemělo by by vám uniknout, ani to, že síla a modrobílá zvlášť, se nejvíce nabere ve spánku. Tak sáhněte po polštáři. Určitě neuděláte chybu.

Letošní sezona je pro nás jubilejní. A to jak na ledě, tak na tričkách. V kolekci 90. sezona najdete řadu kousků. Ty modré s 90 ve znaku vám připomenou jubileum na prvního pohled. Ale jasný odkaz najdete i na jiných. Třeba na tmavých výročních tričkách 1928 Vítkovice. Stejně tak na tričkách svislé nápisy Vítkovice nebo šedých se znakem překřížených hokejek.

2018 – 1928 = 90. To jsou přece jasné počty, ne?

Pokud preferujete decentnější módu, tak právě pro vás je připravené polo tričko s logem 90 let HC Vítkovice. Se stejným logem jako najdete na výročním sběratelském puku v našem fanshopu.

A stejně jako na začátku pak pro vás máme ještě jednu otázku. Na kolika našich produktech najdete rytíře Vítka? Schválně, podívejte se do sekce 90. sezona a počítejte sami. Na ledové ploše se prohánějí naši novodobí hrdinové, ale v sezoně se nám bude jistě hodit i pomoc toho legendárního. Co už jste si s ním pořídili? A kolik jich uvidíme v hale?

Zavádíme podzimní výprodej. Vítkovice jsou ještě výhodnější

Ve fanshopu nečekáme na nový rok a jen pro vás Vítkovičáci zavádíme podzimní výprodej. Za super cenu, někde i na téměř 50 procentech té původní, získáte třeba prima kulich. Od retra až po dámské s bambulkou. A kulich, ten se bude hodit. Prodloužené babí léto nám už mává na pozdrav. A je potřeba se chystat na zimu.

V našem výprodeji najdete víc než 40 položek. Tak do něj neváhejte nahlédnout a doplňte výbavu. Pokud se zimy nebojíte, zavzpomínejte na léto a pořiďte si vítkovické žabky, v modrobílé barvě samozřejmě.

Tak klikejte, vybírejte a zkoušejte!

A aby vám nic neuteklo sledujte nás na našem facebooku i instagramu. Neuteče vám nic!