Mládežnické reprezentace čekají kempy. Kdo byl pozván z Vítkovic

Začátkem října se tradičně konají kempy a přípravná utkání mládežnických reprezentací. Vítkovice mají zastoupení ve všech čtyřech kategoriích. Nejvíce v U16 a U18.

Čeští junioři, tedy kategorie do 20 let se sejde k jednodennímu kempu 4. října v Litoměřicích. Pozvánku do výběru obdržel od trenéra Karla Mlejnka obránce Tomáš Machů, který je od začátku sezony v základu extraligového A-mužstva.

Osmnáctka se sjede do Příbrami, kde je naplánován jednak kemp a jednak přípravné trojutkání s Ruskem. Kouč Jakub Petr ukázal na Matyáše Melovského a Matěje Prčíka, mezi náhradníky jsou Jan Hodinář a Denis Puchala.

Reprezentace do 17 let se bude od 3. do 6. října připravovat v Hodoníně a Brně. Trenér Rostislav Vlach povolal z Vítkovic jako náhradníka Tomáše Tobolu.

To v šestnáctce je účast z Vítkovic opět početnější, stejně do U18, také tady kouč, konkrétně Milan Razým, vybral tři hráče přímo a jednoho náhradníka. Jedná se o Jakuba Fibigra a Marka Chaloupku a brankáře Lukáše Viléma. V případě potřeby bude připraven Matyáš Man.

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089