Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Mládežnické reprezentace čekají kempy. Kdo byl pozván z Vítkovic

Datum publikování:

Začátkem října se tradičně konají kempy a přípravná utkání mládežnických reprezentací. Vítkovice mají zastoupení ve všech čtyřech kategoriích. Nejvíce v U16 a U18.

 

Čeští junioři, tedy kategorie do 20 let se sejde k jednodennímu kempu 4. října v Litoměřicích. Pozvánku do výběru obdržel od trenéra Karla Mlejnka obránce Tomáš Machů, který je od začátku sezony v základu extraligového A-mužstva.

 

Osmnáctka se sjede do Příbrami, kde je naplánován jednak kemp a jednak přípravné trojutkání s Ruskem. Kouč Jakub Petr ukázal na Matyáše Melovského a Matěje Prčíka, mezi náhradníky jsou Jan Hodinář a Denis Puchala.

 

Reprezentace do 17 let se bude od 3. do 6. října připravovat v Hodoníně a Brně. Trenér Rostislav Vlach povolal z Vítkovic jako náhradníka Tomáše Tobolu.

 

To v šestnáctce je účast z Vítkovic opět početnější, stejně do U18, také tady kouč, konkrétně Milan Razým, vybral tři hráče přímo a jednoho náhradníka. Jedná se o Jakuba Fibigra a Marka Chaloupku a brankáře Lukáše Viléma. V případě potřeby bude připraven Matyáš Man.

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
3BK Mladá Boleslav9420316
4HC Olomouc8420216
5HC VÍTKOVICE RIDERA9412216
6HC Sparta Praha8312214
7HC KOMETA BRNO9320413
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >