Miroslav Svoboda: Ztráta mrzí, ale na začátku je potřeba bodovat, což se nám daří

Brankáře Miroslava Svobodu mrzela ztráta slibně rozehraného utkání s Kometou. Sám předvedl několik těžkých zákroků a byl blízko vychytané nule. Jenže v posledních pěti minutách jej dvakrát v přesilovce prostřelil Peter Schneider. Podle slov vítkovického gólmana, být to v pokročilejším stadiu soutěže, byl by schopen skóre zavřít sám, ale nyní na začátku soutěže po restartu mu k dokonalosti ještě něco chybí.

Tabulka A tým 2022/2023