Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Miloš Holaň povede Vítkovice dál. Podepsal nový dvouletý kontrakt

Datum publikování:

Novou dvouletou smlouvu podepsal s vedením HC VÍTKOVICE RIDERA v úterý odpoledne trenér Miloš Holaň. Zkušený trenér a vítkovický srdcař tak bude nadále pokračovat u kormidla svého mateřského klubu.

Vedení HC VÍTKOVICE RIDERA v čele s majitelem Alešem Pavlíkem v úterý odpoledne potvrdilo pokračování Miloše Holaně na pozici hlavního trenéra A-mužstva. Holaň podepsal s klubem nový dvouletý kontrakt.

„Za sebe i za celý klub mám radost, že naše vzájemná spolupráce s Milošem Holaněm bude pokračovat. Od svého příchodu k A-mužstvu před dvěma lety odvedl kus dobré práce a společně se svými trenérskými kolegy a ve spolupráci s Romanem Šimíčkem a Patrikem Rimmlem stojí za výbornými výsledky, kterých tým v této sezoně dosahuje. Miloš Holaň je Vítkovičák, má zkušenosti. Za sebe to vnímám jako pokračování spolupráce, o které věřím, že bude nadále úspěšná. K tomu samozřejmě Milošovi za celý klub přeji hodně štěstí,“ zmínil po podpisu nové smlouvy s trenérem majitel HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík.

Miloš Holaň s majitelem HC VÍTKOVICE RIDERA Alešem Pavlíkem po podpisu nové smlouvy

„Jsem rád, že u nás Miloš bude pokračovat. Je to kvalitní trenér, má bohaté zkušenosti a mužstvu se pod jeho vedením daří. Jsme v každodenním kontaktu a za sebe můžu říct, že spolupráce funguje. Milošovi taktéž přeji hodně štěstí a ať se mužstvu i jemu daří v následujících letech tak, jako doposud,“ říká sportovní ředitel Roman Šimíček.

Miloš Holaň převzal A-tým 6. prosince 2020, povedlo se mu zastavit výsledkový útlum a dostat mužstvo do play off. V sezoně 2021/2022 už pod jeho vedením tým úspěšně přešel přes předkolo do čtvrtfinále play off. V současném, probíhajícím, extraligovém ročníku jsou Vítkovice po 28 oderaných kolech v čele tabulky.

Sám jedenapadesátiletý Miloš Holaň vždy emotivně doznával, že stát na střídačce svého mateřského klubu je splněním životního snu. Prodloužení spolupráce a pokračování v pozici hlavního trenéra Vítkovic tak přijal s nadšením a radostí. „Samozřejmě mám obrovskou radost. Vedu tým v klubu, kde jsem osobně vyrůstal a má motivace s mužstvem dosáhnout úspěchu je největší, jaká jen může být. Děkuji vedení klubu a majiteli Aleši Pavlíkovi za důvěru. Moc si toho vážím. Jak už jsem několikrát říkal, trénovat A-tým Vítkovic je pro mě splněným snem. Za sebe můžu slíbit, že práci mužstva budu nadále dávat své maximum a společně s kolegy se budeme snažit pokračovat v dobře rozjeté sezoně. Věřím a moc si přeju, aby výsledkem naší společné práce ve Vítkovicích byl úspěch, na který my všichni tady společně už tak dlouho čekáme,“ říká k podpisu nové smlouvy ve Vítkovicích Miloš Holaň.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >