Banner Promo

Marek Kalus: Musíme se odrazit k tomu, co nás zdobí

Datum publikování:

Marek Kalus se tradičně rval s beky soupeře, v přesilových hrách dělal rozruch před Frodlem, ale ani jeho povedený výkon korunovaný gólem dnes k bodům nevedl. I přes viditelné zklamání se s novináři po zápase podělil o své dojmy z utkání.

Marku, začněme tím nepříjemným. Co říct k té úvodní třetině?

My jsme špatně vstoupili do zápasu. Karlovy Vary daly gól de facto ze všeho. Bohužel, já bych dneska řekl, že to byl opravdu zápas blbec, ale je to jen první zápas v nohách a my musíme nastavit hlavy na neděli. Byl to první zápas a my se musíme soustředit na ten další.

Bylo v kabině v první přestávce rušno?

Tak rušno…samozřejmě jsme si něco řekli, že prohrát třetinu 4:0 není žádná pohoda. Stalo se a musíme to hodit za hlavy, je to jen první kolo.

Druhá třetina byla z vašeho pohledu naopak výborná. Co chybělo k tomu, abyste se dostali na dostřel?

Chyběl jeden gól. Šance v přesilovce byly, ale Frodl dneska chytal výborně. Dnes si asi zasloužili všechny tři body, protože jsme dnes opravdu nepodali to, co jsme chtěli.

Dalo by se říct, že klíčové bylo, že Karlovy Vary byly lepší v přesilovkách?

Dnes nám to opravdu nevyšlo. Já si myslím, že dnes jsme si prostě nezasloužili vyhrát.

Máme pocit, že šest gólů jste v loňské sezoně ani nedostali, protože tým zdobila skvělá defenziva. Půjde takový zápas rychle hodit za hlavu?

Jo, já si myslím, že určitě. Nejsme žádné panenky…musíme to zahodit za hlavu, je to první kolo. Já myslím, že každému se to jednou stalo. Myslím, že v Lize mistrů jsme podali dobré výkony, musíme se odrazit k tomu, co nás zdobí a hodit to za hlavu.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761