Banner Promo

Marcel Barinka: Sami jsme se bodli nožem do zad

Datum publikování:

Útočník Marcel Barinka se dnes sice střelecky neprosadil, ale přesto byl hodně vidět. Po jeho přihrávce Petr Fridrich ve druhé třetině vyrovnal na 4:4. Jenže vítkovická radost byla nakonec předčasná a Motor si ve třetí třetině vzal vedení zpátky.

Marceli, na začátku čtvrté minuty to bylo už 0:3, co k tomu říct?

No, nevím, co bych k tomu řekl. Tohle byla tragédie, takhle vstoupit do zápasu. To jsme skoro sami sebe nožem bodli do zad a tohle se nesmí stávat. Už jsme si to říkali minule v Pardubicích, tam ten start zápasu byl podobný a teď se to opakuje. Opravdu musíme do dalšího zápasu vstoupit s tím, že se na to budeme soustředit a takový začátek už se nesmí opakovat.

Dalo by se říci, že pro vás utkání začalo až ve druhé třetině. Co jste si o přestávce řekli?

Snažili jsme se to hodit za hlavu a nakopnout ten tým, což se nám povedlo, protože jsme vyrovnali na 4:4. Potom ten zápas byl otevřený, ale bohužel nám dali gól na 4:5 a my už jsme to nedokázali obrátit. V té druhé třetině, když jsme to dokázali už takhle otočit, dali jsme pět gólů, z toho bych měli už nějaké body vytěžit a potom se to zase otočilo na stranu Budějovic, takže bohužel.

Mohla za to ta dlouhá nevyužitá přesilovka, nebo to, že jste následně soupeři nabídli výhodu vy?

Může to tak být, protože my jsme tam potom měli další přesilovku, oni pak dostali jednu a tu hned využili, takže to možná mělo tu návaznost. Ale pořád to bylo 4:5 a bylo to hratelné, ale nedokázali jsme na to zareagovat.

V posledních utkáních hodně inkasujete, Třinec vám dal šest branek, Pardubice pět, dnes Motor sedm, čím to je? Na gólmana to házet asi nelze.

Na gólmany určitě ne, ti nám naopak pomáhají, takže těm bychom měli tak poděkovat a soustředit se sami na sebe, na tu obrannou hru a snažit se začít od těch malých detailů, ať už jsou to ty box outy, nebo dostávat ty puky ven. Tam to všechno začíná.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2024 Příprava
Centre sportif - Vallée de Joux

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2024/2025