Málem mi až slza ukápla, přiznal po rozlučce Roman Polák

Dojatý, spokojený, možná i překvapený. V Romanu Polákovi se po jeho oficiální rozlučce s kariérou na ledě vítkovického paláce před zápasem Vítkovic s Libercem mísily pozitivní emoce. Při speciálním videu s průřezem jeho kariéry a pozdravy jeho spoluhráčů, přátel a také bývalého GM z Toronta Lou Lamoriella mu, jak sám přiznal, málem ukápla slza. Aplaudovalo mu při tom téměř šest a půl tisíce fanoušků. Důstojný konec kariéry jednoho z největších hokejových bojovníků, který vzešel z ostravské hokejové líhně a který celou svou profesionální kariéru v Česku spojil výhradně s Vítkovicemi.

Tabulka A tým 2022/2023

1HC DYNAMO PARDUBICE13543126