Listopad s Libercem: Dva duely Ligy mistrů i extraligy za cenu jednoho

Se zvýhodněným balíčkem máte dva domácí zápasy s Libercem za cenu jednoho. Využijte akci na nákup vstupenek zápas play off Ligy mistrů s Libercem (8. 11.) a na zápas extraligy s Libercem (20. 11.). Dva zápasy dohromady za 150 Kč.

Hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA se v listopadu střetnou s úřadujícím českým mistrem Libercem hned třikrát, z toho dvakrát na vlastním ledě. Ostravský klub pro své fanoušky proto připravil akci s podtitulem listopad s Libercem. Nenechte si ujít zvýhodněný balíček na zápasy s Bílými Tygry, díky kterému získáte vstupenky na dva duely za cenu jednoho.

Vítkovičtí v úterý 8. listopadu na svém ledě s Libercem odehrají odvetu osmifinále Champions Hockey League. Bílí Tygři znovu do Ostravy zavítají v neděli 20. listopadu v rámci 23. kola Tipsport Extraligy. Při nákupu vstupenek online prostřednictvím sítě Ticketportal mohou fanoušci zakoupit na oba zápasy zvýhodněný balíček. Jeho cena je 150 Kč, což znamená, že při nákupu balíčku mají fandové jedno utkání zdarma.

Tabulka A tým 2022/2023

1HC DYNAMO PARDUBICE241363254