Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Legendy Vítkovic otevřely vylepšený Kaufland v Porubě

Datum publikování:

Součástí oslav znovuotevření prodejny obchodního řetěžce Kaufland v Ostravě-Porubě byly autogramiáda a setkání legendami vítkovického hokeje.

Středa 8. prosince patřila nejen výhře vítkovického A-týmu na ledě Třince, ale také příjemnému setkání s klubovými legendami vítkovického hokeje při příležitosti znovu otevřený rekonstruované prodejny obchodního řetězce Kaufland v Ostravě-Porubě.

Tradiční Kaufland na porubských Jižních svazích se dočkal rekonstrukce a vylepšení. Obchodní řetězec připravil na středu 8. prosince grand opening, jehož součástí byl také bohatý doprovodný program. V prodejně se představila také šestice klubových legend Vítkovic. Náplní byla autogramiáda, ale také příjemné setkání a diskuze s fanoušky a nakupujícími v prodejně Kaufland.

Vítkovické barvy reprezentovaly legendy 70., 80. a 90. let, Vladimír Vůjtek starší, Miloš Holaň starší, Radek Kuřidým, Bohumil Kacíř, Ladislav Svozil a Lumír Kotala. Spousta velkých klubových i individuálních úspěchů této šestice samozřejmě přitahovala pozornost fandů a účastníků otevření. Šťastlivci měli možnost s legendami změřit síly i ve stolním hokeji, který byl také na místě připraven.

 

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089
8HC VÍTKOVICE RIDERA5622852187
9HC Olomouc5620842480
10HC KOMETA BRNO56171052476
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >