Legendy Vítkovic otevřely vylepšený Kaufland v Porubě

Součástí oslav znovuotevření prodejny obchodního řetěžce Kaufland v Ostravě-Porubě byly autogramiáda a setkání legendami vítkovického hokeje.

Středa 8. prosince patřila nejen výhře vítkovického A-týmu na ledě Třince, ale také příjemnému setkání s klubovými legendami vítkovického hokeje při příležitosti znovu otevřený rekonstruované prodejny obchodního řetězce Kaufland v Ostravě-Porubě.

Tradiční Kaufland na porubských Jižních svazích se dočkal rekonstrukce a vylepšení. Obchodní řetězec připravil na středu 8. prosince grand opening, jehož součástí byl také bohatý doprovodný program. V prodejně se představila také šestice klubových legend Vítkovic. Náplní byla autogramiáda, ale také příjemné setkání a diskuze s fanoušky a nakupujícími v prodejně Kaufland.

Vítkovické barvy reprezentovaly legendy 70., 80. a 90. let, Vladimír Vůjtek starší, Miloš Holaň starší, Radek Kuřidým, Bohumil Kacíř, Ladislav Svozil a Lumír Kotala. Spousta velkých klubových i individuálních úspěchů této šestice samozřejmě přitahovala pozornost fandů a účastníků otevření. Šťastlivci měli možnost s legendami změřit síly i ve stolním hokeji, který byl také na místě připraven.

Tabulka A tým 2023/2024

8Mountfield HK52168111775