Kolize s Baníkem nehrozí. Domácí zápas s Pardubicemi 31. 10. až od 17:30

Foto: Petr Kotala

HC VÍTKOVICE RIDERA posunul začátek zápasu 20. kola Tipsport Extraligy proti HC Dynamo Pardubice v neděli 31. října z původních 16:00 na 17:30 hodin. Důvodem posunu je kolize s utkáním fotbalového FC Baník Ostrava, který ve stejný den od 15:00 hodin hostí na stadionu ve Vítkovicích pražskou Spartu.

Vítkovický hokejový klub se rozhodl vyjít vstříc fanouškům ostravského sportu a posunul začátek zápasu s Pardubicemi na pozdější čas. V neděli 31. října se tak nebude hrát v tradičních 16:00 hodin, ale až v 17:30 hodin.

Hrozící kolize termínu s atraktivním zápasem FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha vznikla požadavkem vysílatele FORTUNA:LIGY O2TV Sport, který původně sobotní fotbalové utkání zařadil do svého programu na neděli 15:00 hodin. Vítkovický hokejový klub sáhl k přesunu zápasu i vzhledem k tomu, že domácí stadiony obou ostravských velkoklubů jsou od sebe vzdáleny jen několik set metrů a vzájemně využívají společnou dopravní infrastrukturu.

„Bylo to jediné možné řešení. Děkujeme Pardubicím, že našemu požadavku vyhověly. Budeme hrát o něco později a věříme, že díky tomu budeme mít i dobrou návštěvu, když se náš zápas nebude krýt se zápasem Baníku. Fandové budou moci z fotbalu přejít pohodlně na hokej a užít si tak skvělou sportovní neděli. Věříme, že v obou případech úspěšnou,“ komentoval změnu času duelu s Dynamem sportovní ředitel Vítkovic Roman Šimíček.

HC VÍTKOVICE RIDERA - HC DYNAMO PARDUBICE

Stáhněte si automaticky aktualizovaný kalendář do vašeho mobilu a nepřijdete o žádný zápas!

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089