Kluby se dohodly na zahájení jednání o marketingových právech na TELH s agenturou BPA

Extraligové kluby ve středu na zasedání Asociace profesionálních klubů ledního hokeje rozhodly o tom, že zahájí přednostní jednání o marketingových právech se současným partnerem BPA sport marketing.

Oficiální tisková zpráva Asociace profesionálních klubů ledního hokeje:

Zahájení jednání s BPA sport marketing o dočasném postoupení vybraných marketingových práv

Valná hromada Asociace profesionálních klubů ledního hokeje, rozhodla dnes o tom, že s obchodní společností  BPA sport marketing a.s. zahájí jednání o dočasném postoupení vybraných marketingových práv na tuto obchodní společnost pro sezóny extraligy ledního hokeje 2023/24 a násl., a současně tímto jednáním pověřuje představenstvo APK LH. Výsledkem těchto jednání by měl být návrh smlouvy, na jehož základu by APK LH dočasně (pro sezóny extraligy ledního hokeje 2023/24 a násl.) postoupila na uvedenou obchodní společnost vybraná marketingová práva. Kluby oceňují, že na základě nabídek obou zájemců dojde k navýšení prostředků do českého hokeje a děkují oběma společnostem za podání atraktivních nabídek.

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613