Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Kanaďan Jesse Dudas pokračuje ve Vítkovicích

Datum publikování:

Urostlý kanadský zadák s maďarským pasem Jesse Dudas bude tvrdit muziku obrany Vítkovic i v následující sezoně. V ostravském klubu se dohodl na pokračování angažmá.

Kanadský rodák s maďarskými kořeny Jesse Dudas se při svém zkráceném angažmá v závěru sezony 2019/2020 ve Vítkovicích osvědčil. Dvaatřicetiletý stokilový pořízek proto bude v obraně modro-bílých pokračovat i v následujícím soutěžním ročníku.

„Trenéři byli s jeho hrou a výkony i přístupem spokojení. On sám si přál ve Vítkovicích pokračovat, takže vlastně nebylo, co řešit. I já si jej ze svého působení ve slovenské lize pamatuji a souhlasím s trenéry. Je to další z kousků do té naší vítkovické mozaiky, která věřím, bude v další sezoně úspěšná,“ zmínil k prodloužení kontraktu s Dudasem sportovní šéf Vítkovic Roman Šimíček.

Jesse Dudas se k Vítkovicím připojil v uzávěrce přestupních termínů v závěru ledna 2020. Odehrál 10 zápasů, sice neskóroval, ale zaznamenal 4 asistence a z pohledu obránců je podstatnější, že je účast na ledě hlásila +7.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >