K období přípravy neodmyslitelně patří! CCM Den a zkoušení nové výstroje

Je to nedílná součást předsezonního přípravného období ve všech hokejových klubech a Vítkovice nejsou výjimkou. Po středečním běhovém tréninku na atletické dráze Městského stadionu vybírali v rámci CCM dne hokejisté Vítkovic výstroj na novou sezonu.

Do kabiny ostravského extraligového celku přijeli obchodní zástupci společnosti Střída Sport – oficiálního distributora značky CCM v české republice. Přivezli s sebou vzorky nových modelů výstroje na nadcházející sezonu. Různé druhy a typy hokejek, bruslí, chráničů, brankářské výstroje. A následovalo zkoušení, prohlížení, diskuze. Vše s cílem najít pro každého hráče optimální vybavení, aby v sezoně mohl podávat co nejlepší výkony.

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089