Junioři už hráli, v modelovém utkání přehráli Přerov

Necelý týden po zahájení přípravy na ledě sehráli junioři Vítkovic první přátelské utkání. Modelový „dvojduel“ s Přerovem přinesl těsné vítězství.

Vítkovičtí junioři zahájili pod vedením trenérů Mojmíra Trličíka a Romana Ryšánka přípravu na ledě ve třetím červencovém týdnu. První přátelské utkání přitom na sebe nenechalo dlouho čekat, už o víkendu mohli ostravští mladíci prověřit svou aktuální formu.

Vítkovičtí vyrazili do Přerova, tam je čekalo v podstatě spíše modelové utkání. „Hráli jsme čtyřikrát dvacet minut a zápas se bral jako dva minizápasy. První dvě čtvrtiny skončily 0:0, druhé dvě jsme vyhráli 2:1. Samozřejmě připomenu, že jsme na začátku přípravy, na ledě jsme vlastně týden, takže šlo vyloženě o přípravu, ozkoušení hráčů a tak dále,“ říká kouč juniorů Mojmír Trličík.

Junioři – příprava 2018

Přerov – Vítkovice 0:0 (0:0, 0:0)

Žádná branka. Rozhodčí: Klimecký – Navrátil, Perutka. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 138.

Přerov: Šimonů – Moučka, Holík, Tischer, Gréč, Kotala, Kopeček – Zmeškal, Hradil, Ivančevič – Mašín, Indrák, Kylnar – Kristek, Mynář, Frolek

Vítkovice: Piták – Gřešík, Kočí, Věntus, Kučera, Vacula, Bílý, Smička, Zapletal, Kunc – Fridrich, Bernovský, Konečný, Baránek, Potočný, Mrva, Lednický, Ivan, Krška, Gebauer, Tvrdý, Pastor, Vjačka

Přerov – Vítkovice 1:2 1:1, 0:1)

Branky: 16. Takáč (Fencl) – 11. Vacula (Vjačka), 27. Pastor (Tvrdý). Rozhodčí: Klimecký – Navrátil, Perutka. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 138.

Přerov: Postava – Takáč, Vlček, Zeman, Šabršula, Peluha, Vohrabal – Krátký, Šimanský, Ryšavý – Borot, Tarnoczy, Chytil – Kolařík, Hanák, Fencl

Vítkovice: Dolíška – Gřešík, Kočí, Věntus, Kučera, Vacula, Bílý, Smička, Zapletal, Kunc – Fridrich, Bernovský, Konečný, Baránek, Potočný, Mrva, Lednický, Ivan, Krška, Gebauer, Tvrdý, Pastor, Vjačka