HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Junioři už hráli, v modelovém utkání přehráli Přerov

Necelý týden po zahájení přípravy na ledě sehráli junioři Vítkovic první přátelské utkání. Modelový „dvojduel“ s Přerovem přinesl těsné vítězství.

Vítkovičtí junioři zahájili pod vedením trenérů Mojmíra Trličíka a Romana Ryšánka přípravu na ledě ve třetím červencovém týdnu. První přátelské utkání přitom na sebe nenechalo dlouho čekat, už o víkendu mohli ostravští mladíci prověřit svou aktuální formu.

Vítkovičtí vyrazili do Přerova, tam je čekalo v podstatě spíše modelové utkání. „Hráli jsme čtyřikrát dvacet minut a zápas se bral jako dva minizápasy. První dvě čtvrtiny skončily 0:0, druhé dvě jsme vyhráli 2:1. Samozřejmě připomenu, že jsme na začátku přípravy, na ledě jsme vlastně týden, takže šlo vyloženě o přípravu, ozkoušení hráčů a tak dále,“ říká kouč juniorů Mojmír Trličík.

Junioři – příprava 2018

Přerov – Vítkovice 0:0 (0:0, 0:0)

Žádná branka. Rozhodčí: Klimecký – Navrátil, Perutka. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 138.

Přerov: Šimonů – Moučka, Holík, Tischer, Gréč, Kotala, Kopeček – Zmeškal, Hradil, Ivančevič – Mašín, Indrák, Kylnar – Kristek, Mynář, Frolek

Vítkovice: Piták – Gřešík, Kočí, Věntus, Kučera, Vacula, Bílý, Smička, Zapletal, Kunc – Fridrich, Bernovský, Konečný, Baránek, Potočný, Mrva, Lednický, Ivan, Krška, Gebauer, Tvrdý, Pastor, Vjačka

Přerov – Vítkovice 1:2 1:1, 0:1)

Branky: 16. Takáč (Fencl) – 11. Vacula (Vjačka), 27. Pastor (Tvrdý). Rozhodčí: Klimecký – Navrátil, Perutka. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 138.

Přerov: Postava – Takáč, Vlček, Zeman, Šabršula, Peluha, Vohrabal – Krátký, Šimanský, Ryšavý – Borot, Tarnoczy, Chytil – Kolařík, Hanák, Fencl

Vítkovice: Dolíška – Gřešík, Kočí, Věntus, Kučera, Vacula, Bílý, Smička, Zapletal, Kunc – Fridrich, Bernovský, Konečný, Baránek, Potočný, Mrva, Lednický, Ivan, Krška, Gebauer, Tvrdý, Pastor, Vjačka