Banner Promo

Jan Výtisk bude na Festivalu v ulicích tancovat pro život

Datum publikování:

Vítkovický obránce Jan Výtisk se připojí k akci Jak hvězdy tančí pro život a v rámci Festivalu v ulicích se v pátek pokusí vytančit co nejvíce na dobročinné účely v projektu Tanec pro život! Připojte se k němu i vy a pohybem podpořte potřebné. Nejlepší extraligový bojovník tančí v pátek 30. června od 17:30 na Černé louce!

Festival v ulicích je již tradičně velký hudebně a kulturně-společenský happening v ulicích Ostravy. Kromě zábavy ale přináší také příležitost, jak pomoci potřebným.

Jedním ze zábavných projektů, který ale má za cíl primárně pomáhat, je i Tanec pro život. V rámci něj lidé tančí a svým pohybem získávají body, které ostravská huť ArcelorMittal posléze vymění za finanční prostředky a pošle na charitativní a dobročinné účely.

Letošní festival v ulicích bude mít i vítkovickou stopu. Projektu Tanec pro život se zúčastní obránce HC VÍTKOVICE RIDERA a velký bojovník Jan Výtisk. V rámci akce Jak hvězdy tančí pro život se pokusí on sám vytančit co nejvíce prostředků pro projekty Voda pro krajinu svazu ochránců přírody Salamandr a Doma až do konce mobilního hospicu Ondrášek.

„Nejsem sice nějaký excelentní tanečník, ale jde o dobrou věc a taky o zábavu, takže do toho jdu a doufám, že mě v tom naši fanoušci nenechají samotného. Každý se ke mně může přidat a pomoct mi vytancovat co nejvíce prostředků na dobrou věc. Zvu všechny naše fandy! Připojte se ke mně, užijeme si legraci a pomůžeme potřebným,“ burcuje Jan Výtisk.

Vítkovický bojovník Jan Výtisk bude tančit ve stanu ArcelorMittal Tanec pro život / Dance for Life ArcelorMittal na Černé louce u lávky směrem k Slezskoostravskému hradu v pátek 30. června v 17:30 hodin! Nenechte si jeho tanec ujít a také neváhejte připojit se k němu, i vy můžete svým tancem pomoci!

ArcelorMittal Tanec pro život – Jak hvězdy tančí pro život

– Tanec pro život je původní nápad ArcelorMittal Ostrava a obohacuje Festival v ulicích a Colours of Ostrava o charitativní rozměr

– Projekt spočívá v tom, že se návštěvník stanu/hráč snaží spolu s dalšími pěti hráči napodobit taneční vzor ve stanu ArcelorMittal. Během svého počínání je snímán IR kamerou, která vyhodnocuje přesnost pohybu vůči taneční předloze. Za správné pohyby hráč získává body, ty ArcelorMittal převádí na peníze. Na konci písničky každý hráč rozhodne, kterému neziskovému projektu v regionu budou peníze poslány. Tento projekt je unikátní, byl naprogramován přímo pro ArcelorMittal Ostrava a je jediný svého druhu na světě. Jak tanec vypadá, je možné vidět zde

– Délka jednoho tance/písničky je 2 – 3 minuty

– Do Tance se může zapojit kdokoli

– Od roku 2015 byl Tanec obohacen o přidruženou aktivitu „Jak hvězdy tančí pro život“, která motivuje další tanečníky. Na tanečním stylu vůbec nezáleží, může to být rozcvička do rytmu ve stylu  aerobiku nebo různé taneční kreace.  Smyslem je se bavit a pomoci dobré věci

– Tančí se většinou na moderní taneční hudbu

– Doposud se do Tance zapojili: kapela Coco and the Butterfields (Anglie), zpěvačka Elis Eliška Mrázová, zpěvák Patrik Kee, zpěvačka Veronika ViVi Vrublová

– Festival v ulicích, kde je vstup zdarma, letos proběhne od pátku 30. 6. do soboty 1. 7. 2017.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2023-2024 Champions Hockey League
Galler Kantonalbank Arena, Rapperswill

POSLEDNÍ ZÁPAS

A tým
2023-2024 Tipsport Extraliga
OSTRAVAR ARÉNA

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
10HC Energie Karlovy Vary247421131
11HC ŠKODA PLZEŇ247331130
12HC VÍTKOVICE RIDERA235151222
13Rytíři Kladno234341222
14BK Mladá Boleslav254221718