Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Jan Hruška prodloužil ve Vítkovicích až do roku 2022

Datum publikování:

Jeden ze základních kamenů záchranářské mise uplynulé sezony to s Vítkovicemi myslí vážně. Zkušený útočník Jan Hruška prodloužil svůj stávající kontrakt s Ostravským klubem až do konce sezony 2021/2022.

Brněnský rodák, odchovanec a pilíř novodobé dynastie Komety Jan Hruška to ve Vítkovicích myslí smrtelně vážně. Čtyřiatřicetiletý útočník přišel do Ostravy v lednu 2020 s tím, že pomůže modro-bílému celku se záchranou extraligové příslušnosti a odehraje v něm i další sezonu. Svému slovu dostál a nyní dokonce prodloužil svůj stávající kontrakt o ještě jednu další sezonu. Vítkovický dres tak by měl oblékat minimálně do konce sezony 2021/2022.

„Honza Hruška k nám přišel po konci v Kometě s jednoznačným odhodláním nám pomoci s extraligovou záchranou a s tím, že ve Vítkovicích bude i v příští sezoně. Okamžitě se zařadil mezi tahouny a klíčové postavy týmu. Záchrana se podařila a je jasným důkazem toho, že to tady u nás v Ostravě myslí smrtelně vážně, že jsme se domluvili na pokračování spolupráce nejen v následující sezoně, jak bylo původně slíbeno, ale také ještě o jeden rok navíc. Je to známkou, že chce být součástí jádra vítkovického týmu, z čehož máme radost a ceníme si toho. Přesně z takových hráčů chceme poskládat náš tým,“ těší hlavního trenéra Vítkovic Mojmíra Trličíka.

Jan Hruška stihl v závěru sezony 2019/2020 odehrát za Vítkovice 15 utkání, v nich nasbíral 13 bodů za 4 góly a 9 asistencí s bilancí +4.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >