Jakub Illéš z Vítkovic - 20. kolo Tipsport Extraligy HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Dynamo Pardubice, 31. října 2021 v Ostravě.

Jakub Illéš se vrací, ve Vítkovicích zůstane do konce sezony

Vítkovický odchovanec Jakub Illéš na vlastní žádost ukončil působení v prvoligové Jihlavě a vrátil se do mateřského celku. Šestadvacetiletý útočník měl do ostravského klubu vyřízeny starty a do nedělního utkání s Litvínovem nastoupil k 6 zápasům. V pátek 25. února kontaktoval vedení Dukly Jihlava o tom, že by rád vyslyšel volání mateřského oddílu a vrátil se do extraligy. Jihlava jeho přání vyhověla. Jakub Illéš se připojil k modro-bílým už pro nedělní zápas v Litvínově a minimálně sezonu dohraje ve Vítkovicích.

Vzhledem k rozsáhlé marodce, která se odráží především v útočných řadách Vítkovic je příchod Illéše vítaným krokem. Ostravané po nedělním utkání zůstávají na severu Čech, konkrétně v Chomutově, kde je v úterý čeká zápas s Kladnem.

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089