Jak je to se Zbyňkem Irglem? Vysvětlil sportovní ředitel Roman Šimíček

Sportovní ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA odpovídá na časté dotazy fanoušků ohledně aktuální situace a budoucnosti útočníka Zbyňka Irgla ve Vítkovicích.

Dotazy na pokračování Zbyňka Irgla ve Vítkovicích a v hokeji vůbec se na sociálních sítích čím dál více množí. Čtyřicetiletý útočník nefiguruje na aktuální soupisce ostravského extraligového celku pro přípravu na nadcházející soutěžní ročník. Sportovní ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Šimíček vysvětluje celou situaci: „Zbyněk Irgl měl u nás smlouvu na jednu sezonu – minulou. Po konci soutěžního ročníku 2020/2021 mu vypršela a k podpisu nové nového kontraktu nedošlo. Zbyněk nás informoval v tom smyslu, že se rozmýšlí zda bude vůbec v příští sezoně s hokejem pokračovat. I proto není aktuálně součástí našeho týmu. Otázka zda bude Zbyněk s profesionálním hokejem pokračovat a případně kde, je tak nyní zcela Zbyňkovou osobní věcí, kterou my jako klub nemáme možnost nijak ovlivnit vzhledem k tomu, že po skončení kontraktu je volným hráčem.“

13HC VÍTKOVICE RIDERA12320713