Ivan Ivan podepsal smlouvu a byl dopsán na soupisku A-mužstva

Osmnáctiletý talentovaný útočník Ivan Ivan se zatím zpět do zámoří nechystá. Podepsal smlouvu s HC VÍTKOVICE RIDERA a stal se součástí extraligového A-mužstva.

Útočník Ivan Ivan je odchovancem vítkovického hokeje, jehož dres v minulosti oblékal i jeho otec Marek Ivan. Osmnáctiletý rodák z Ostravy zvolil v uplynulé sezoně cestu kanadské juniorské soutěže QMJHL v celku Cape Breton Eagles. V zámoří odehrál 62 utkání s bilancí 11 gólů a 11 asistencí. V létě absolvoval přípravu s vítkovickým A-mužstvem a čekal zda a kdy se rozjedou zámořské soutěže. To se prozatím nestalo, tudíž využil nabídky mateřského klubu a podepsal svou první profesionální smlouvu.

Podpisem smlouvy se Ivan Ivan stává právoplatným členem extraligového A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA a trenéři jej kdykoli mohou nasadit do zápasu tuzemské nejvyšší soutěže.

Dodejme jen, že Ivan Ivan je dalším z juniorů Vítkovic, kteří se v nedávné době připojili k extraligovému A-mužstvu. Už dříve ostravský klub avizoval podpis profesionální smlouvy s brankářem Darkem Bartošákem. V minulém týdnu debutoval v nejvyšší soutěži v zápase s Brnem útočník Jan Bernovský. Nyní je na soupisku po podpisu smlouvy dopsán i Ivan Ivan.

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613