Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Ivan Ivan podepsal smlouvu a byl dopsán na soupisku A-mužstva

Datum publikování:

Osmnáctiletý talentovaný útočník Ivan Ivan se zatím zpět do zámoří nechystá. Podepsal smlouvu s HC VÍTKOVICE RIDERA a stal se součástí extraligového A-mužstva.

Útočník Ivan Ivan je odchovancem vítkovického hokeje, jehož dres v minulosti oblékal i jeho otec Marek Ivan. Osmnáctiletý rodák z Ostravy zvolil v uplynulé sezoně cestu kanadské juniorské soutěže QMJHL v celku Cape Breton Eagles. V zámoří odehrál 62 utkání s bilancí 11 gólů a 11 asistencí. V létě absolvoval přípravu s vítkovickým A-mužstvem a čekal zda a kdy se rozjedou zámořské soutěže. To se prozatím nestalo, tudíž využil nabídky mateřského klubu a podepsal svou první profesionální smlouvu.

Podpisem smlouvy se Ivan Ivan stává právoplatným členem extraligového A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA a trenéři jej kdykoli mohou nasadit do zápasu tuzemské nejvyšší soutěže.

Dodejme jen, že Ivan Ivan je dalším z juniorů Vítkovic, kteří se v nedávné době připojili k extraligovému A-mužstvu. Už dříve ostravský klub avizoval podpis profesionální smlouvy s brankářem Darkem Bartošákem. V minulém týdnu debutoval v nejvyšší soutěži v zápase s Brnem útočník Jan Bernovský. Nyní je na soupisku po podpisu smlouvy dopsán i Ivan Ivan.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2022-2023
ČPP Aréna, Hradec Králové

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >