Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Informace o vstupu fanoušků na zápasy – platná od 22. 11. 2021

Datum publikování:

V souladu s novým nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR, platným od 22. listopadu 2021, dochází k úpravám podmínek pro vstup diváků na sportovní a kulturní akce, která jsou závazná i pro pořádání extraligových zápasů. Dle nařízení vlády ČR již není pro vstup na hromadné akce akceptován negativní výsledek testu na COVID-19, ať už PCR nebo antigen (výjimkou jsou jasně definované případy).

Nová nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR mění podmínky vstupu diváků a návštěvníků na hromadné akce s účinností od 22. listopadu 2021.

 

Každý návštěvník domácích zápasů HC VÍTKOVICE RIDERA je povinen prokázat svou bezinfekčnost. Z mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR vyplývá povinnost prokázat se certifikátem o:

  1. dokončeném očkování

  2. rozočkování (a negativním výsledkem PCR testu max. 72 hodin starým)

  3. prodělání nemoci covid-19 (ochranná lhůta 180 dní)

  4. nemožnosti absolvovat očkování ze zdravotních důvodů a negativním výsledkem PCR testu (max. 72 hodin starým)

  5. mladiství ve věku 12-18 let předloží negativní výsledek PCR testu (max. 72 hodin starý)

Pozn.: děti mladší 12 let nemusejí prokazovat bezinfekčnost.

 

Z výše popsaného platí, že od 22. 11. 2021 již k prokázání bezinfekčnosti nejsou uznávány negativní výsledky antigenních testů či samotestů vůbec. Negativní PCR testy jsou k prokázání bezinfekčnosti uznávány pouze osobám ve věku 12 – 18 let, dále osobám, které jsou aktuálně v procesu očkování – tzv. rozočkovaní, a nakonec osobám, které mají ověřené lékařské potvrzení o tom, že ze zdravotního důvodu nemohou být očkovány. Ve všech ostatních případech nejsou testy na covid-19 jako prokázání bezinfekčnosti akceptovány.

Každý návštěvník vstupující na hokejové utkání (extraligy i mládežnických soutěží) je povinen předložit pořadateli doklad o bezinfekčnosti. A to pomocí aplikace Tečka či papírovou formou, přičemž ze strany pořadatele může dojít k ověření pravosti předložených údajů (tuto povinnost ukládá mimořádný výkon MZdČR). Děti do dovršení 12 let věku jsou zbaveny povinnosti prokazovat se certifikátem o bezinfekčnosti. 

 

HC VÍTKOVICE RIDERA si vyhrazuje právo výše uvedená pravidla změnit v návaznosti na případnou změnu vládních nařízení.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >