Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

ZÁPAS SE ZLÍNEM: Kapacita navýšena na 1 600 diváků! Rezervace pro permanentkáře od neděle

Datum publikování:

Nová protiepidemiologická opatření zmírnila restrikce vnitřních akcí na Ostravsku. Díky tomu může úterní zápas Generali Česká Cupu mezi Vítkovicemi a Zlínem navštívit až 1 600 diváků! Předkupní právo formou bezplatné rezervace online mají opět permanentkáři. Rezervace se spouští v neděli 16. 8. v 10:00 hodin. V den utkání budou online dostupné i vstupenky pro nepermanentkáře ve volném prodeji.

HC VÍTKOVICE RIDERA v úterý hostí v rámci Generali Česká Cupu PSG Berani Zlín. Domácí utkání Ostravanů se uskuteční již podle nových platných regulí a opatření Krajské hygienické správy Ostrava – maximální počet návštěvníků je navýšen na 1 600!

Opatření sice dovolují až 2 500 fanoušků, nicméně s ohledem na rozdělení do sektorů se samostatnými vstupy a dodržení rozestupů fanoušků sedících jen v každé druhé řadě a ob sedadlo, je při současné konfiguraci OSTRAVAR ARÉNY realizovatelný model pouze 4 sektorů po 400 divácích v každém z nich, což dává dohromady počet 1 600 diváků v hledišti maximálně.

V praxi to znamená, že pro fanoušky budou vyhrazeny sektory A1 a A2 a levá část sektoru A3 (sedadla 1 – 11), A4 a A5 a pravá část sektoru A3 (sedadla 12 – 30), B1 a B2 a pravá část sektoru B3 (sedadla 12 – 30), B4 a B5 a levá část sektoru B3 (sedadla 1 – 11).  Spodní prstenec sektorů B, C a D je stále nedostupný, středové pásy sektorů A3 a B3 zůstávají uzavřené jako rozestupové pásmo o šířce 4 m. Povinnost dodržovat rozestupy ob sedadlo a ob řadu platí nadále, což v reálu znamená v každém z „velkých“ sektorů maximálně 400 míst pro fanoušky.

Orientační plán OSTRAVAR ARÉNY pro využití s ohledem na opatření proti šíření COVID-19 – Generali Česká Cup 2020 a přípravná utkání: červeně jsou označeny uzavřené sektory (ZÁKAZ VSTUPU), zeleně jsou označeny otevřené sektory. Každý sektor má vlastní vstup naznačen na obrázku. Přechod mezi jednotlivými sektory je zakázán. Každý sektor má k dispozici vlastní sociální zařízení a rovněž bufet.

Povinnost nosit roušku nadále v platnosti

I navzdory rozvolnění zůstává v platnosti povinnost nosit na všech veřejných akcích ve vnitřních prostorách s účastí přes 100 návštěvníků nasazenou ochranu úst a nosu.

 

Rezervace míst online – přednost mají permanentkáři

Předkupní právo mají nadále permanentkáři – ti, kteří si již zakoupili permici na novou sezonu si ale musejí bezplatně zarezervovat vstupenku na dané utkání, a to v síti Ticketportal.cz, prostřednictvím čísla své karty (POZOR! Na jednu kartu lze rezervovat jen jednu vstupenku!). Rezervace míst pro permanentkáře je zcela bezplatná. Po rezervaci obdrží permanentkář na svůj uvedený e-mail danou vstupenku na zápas – vstupenku je nutno si vytisknout, popřípadě mít ji staženou do svého mobilního telefonu. Jen na základě vstupenky z rezervace bude divák vpuštěn do haly, vstupenka je v tomto případě nadřazená permici (permice samostatná ke vstupu do arény neopravňuje).
(Pozn.: vzhledem k opatřením – v návaznosti na dodržení pravidel o dodržení minimálního odstupu není možné dodržet místa uvedená na permanentní vstupence – místo uvedené na jednorázové vstupence pro daný zápas je nadřazené a určující, kam si divák má sednout).

Rezervační systém se spouští v neděli 16. srpna v 10:00 hodin na webu Ticketportal.cz

Rezervace vstupenek pro permanentkáře probíhá ZDE

PŘÍPADNÉ TECHNICKÉ PROBLÉMY: Ačkoli se HC VÍTKOVICE RIDERA snaží o to, aby rezervační systém byl zcela bezchybný, může v některých jednotlivých případech nastat problém s registrací čísla permanentky – v případě, že se vám objeví informace o neplatném kódu či neplatném čísle, obraťte se prosím na mail lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz

POZOR! Rezervace pro permanentkáře je možné uplatnit pouze do 12:00 hodin hracího dne daného zápasu!

 

Vstupenky pro nepermanentkáře v den zápasu od 12:00 v prodeji

Po skončení rezervačního předprodeje pro permanentkáře v den utkání ve 12:00 hodin jdou zbylá volná místa do volného online prodeje i pro nepermanentkáře. Cena vstupenky je 100 Kč.

 

PŘEHLED PLATNÝCH OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR PRO HROMADNÉ AKCE

PŘEHLED PLATNÝCH OPATŘENÍ PROTI COVID-19 DLE ČSLH

 

 

PRAVIDLA PRO DIVÁKY PRO DOMÁCÍ UTKÁNÍ HC VÍTKOVICE RIDERA

 

Kapacita

Maximální počet diváků na utkání: 1 600 (ve 4 sektorech po 400 divácích – maximální technické možnosti při dodržení rozestupů ob řadu a ob sedadlo)

 

Sektory a vstupy

Otevřené jsou pouze 4 sektory OSTRAVAR ARÉNY s vlastními vstupy. V každém sektoru je nutné dodržet rozestupy – sezení ob sedadlo a ob řadu

  • sektor A5, A4, A3 (sedadla 12 – 30) – vstup od ulice Ruská
  • sektor B5, B4, B3 (sedadla 1 – 11)  – pravý vstup u vchodu od ulice Závodní
  • sektor B1, B2, B3 (sedadla 12 – 30) – levý vstup u vchodu od ulice Závodní
  • sektor A1, A2, A3 (sedadla 1 – 11) – vstup od hotelu Clarion

 

 

 

Rezervace míst pro permanentkáře

V síti Ticketportal.cz od neděle 16. 8. 10:00 hodin do úterý 18. 8. 12:00 hodin

Rezervace je zcela bezplatná!

Na jednu kartu lze rezervovat jen jedno místo. Při větším počtu rezervací na více karet je v systému potřeba každou rezervaci uskutečnit samostatně.

PŘÍPADNÉ TECHNICKÉ PROBLÉMY: Ačkoli se HC VÍTKOVICE RIDERA snaží o to, aby rezervační systém byl zcela bezchybný, může v některých jednotlivých případech nastat problém s registrací čísla permanentky – v případě, že se vám objeví informace o neplatném kódu či neplatném čísle, obraťte se prosím na mail lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz

Vstupenku z rezervace je nutno si vytisknout, případně mít staženou do mobilního telefonu, jen na jejím základě bude divák vpuštěn do haly. Vstupenka je nadřazena permanentce.

 

Vstupenky pro nepermanentkáře v den zápasu od 12:00 v prodeji

Po skončení rezervačního předprodeje pro permanentkáře v den utkání ve 12:00 hodin jdou zbylá volná místa do volného online prodeje i pro nepermanentkáře. Cena vstupenky je 100 Kč. Vstupenku lze nakoupit pouze online v síti Ticketportal.cz.

 

Vozíčkáři

  • vzhledem ke stavebním úpravám v OSTRAVAR ARÉNĚ a zcela uzavřenému spodnímu prstenci arény není plošina pro vozíčkáře v průběhu srpna k dispozici a vozíčkáři tak nemají umožněn vstup na domácí utkání

 

Děti

  • vzhledem k omezené kapacitě nemají děti vstup na utkání zdarma – vstup mají pouze na základě online rezervace prostřednictvím permice (viz rezervace pro permanentkáře) nebo případně na základě zakoupené vstupenky v případě, že nebude rezervacemi permanentkářů naplněna kapacita na dané utkání. Cena vstupenky je 100 Kč.

 

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN ŘÍDIT SE PLATNÝMI NAŘÍZENÍMI KHS OSTRAVA A DODRŽOVAT V NICH ZMÍNĚNÁ PRAVIDLA V SOUVISLOSTI S OPATŘENÍMI PROTI ŠÍŘENÍ COVID-19

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK JE PO CELOU DOBU POBYTU V ARÉNĚ POVINEN MÍT NASAZENU OCHRANU ÚST A NOSU

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN KE VSTUPU DO OSTRAVAR ARÉNY VYUŽÍT VSTUPU, KTERÝ JE URČEN PRO JEHO DANÝ SEKTOR (uveden na vstupence)

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN DODRŽOVAT ZASEDACÍ POŘÁDEK PODLE ÚDAJŮ UVEDENÝCH NA VSTUPENCE – SEDĚT NA DANÉM SEKTORU, V DANÉ ŘADĚ, NA DANÉM MÍSTĚ

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY BERE NA VĚDOMÍ, ŽE JE ZAKÁZANO PŘECHÁZET MEZI JEDNOTLIVÝMI SEKTORY

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN CHOVAT SE TAK, ABY NEVYSTAVIL SEBE ANI OSTATNÍ NÁVŠTĚVNÍKY ZDRAVOTNÍMU RIZIKU A ABY ELIMINOVAL ŠÍŘENÍ NEMOCI COVID-19

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >