Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

INFORMACE K ZÁPASU S PŘEROVEM: Max 400 diváků. Rezervace pro permanentkáře od úterý

Datum publikování:

V Moravskoslezském kraji nadále platí opatření KHS Ostrava, podle kterých se na vnitřních akcích může sejít maximálně 500 lidí, a to v 5 stavebně oddělených sektorech po maximálně 100 lidech, sedících ob řadu a ob sedadlo a s nasazenou ochranou úst a nosu po celou dobu pobytu v Aréně. Čtvrteční zápas Generali Česká Cupu HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Zubr Přerov se tak uskuteční opět dle těchto pravidel. Do distribuce jde ovšem nyní až 400 vstupenek – předkupní právo formou bezplatné rezervace online mají opět permanentkáři. Rezervace se spouští v úterý 11. 8. v 10:00 hodin.

HC VÍTKOVICE RIDERA ve čtvrtek hostí v rámci Generali Česká Cupu HC Zubr Přerov. Domácí utkání Ostravanů se uskuteční opět podle platných regulí a opatření Krajské hygienické správy Ostrava – maximální počet návštěvníků včetně účastníků utkání je 500.

Oproti zápasu s Třincem ovšem nyní vítkovický klub uvolňuje do volné distribuce až 400 míst – je zrušen vymezený sektor pro partnery, což znamená, že i sektor A2 je nyní ve volné distribuci. Současně s uvolněním sektoru A2 pro širokou veřejnost bude na utkání s Přerovem otevřen klasický vstup od hotelu Clarion právě pro sektor A2.

Orientační plán OSTRAVAR ARÉNY pro využití s ohledem na opatření proti šíření COVID-19 – Generali Česká Cup 2020 a přípravná utkání: červeně jsou označeny uzavřené sektory (ZÁKAZ VSTUPU), zeleně jsou označeny otevřené sektory. Každý sektor má vlastní vstup naznačen na obrázku. Přechod mezi jednotlivými sektory je zakázán. Každý sektor má k dispozici vlastní sociální zařízení a rovněž bufet.

 

Rezervace míst online – přednost mají permanentkáři

Z daných počtů je jasné, že pro fanoušky je k dispozici podstatně méně míst, než je potřeba. Přednost mají permanentkáři – ti, kteří si již zakoupili permici na novou sezonu si ale musejí bezplatně zarezervovat vstupenku na dané utkání, a to v síti Ticketportal.cz, prostřednictvím čísla své karty (POZOR! Na jednu kartu lze rezervovat jen jednu vstupenku!). Rezervace míst pro permanentkáře je zcela bezplatná. Po rezervaci obdrží permanentkář na svůj uvedený e-mail danou vstupenku na zápas – vstupenku je nutno si vytisknout, popřípadě mít ji staženou do svého mobilního telefonu. Jen na základě vstupenky z rezervace bude divák vpuštěn do haly, vstupenka je v tomto případě nadřazená permici (permice samostatná ke vstupu do arény neopravňuje).
(Pozn.: vzhledem k opatřením – v návaznosti na dodržení pravidel o dodržení minimálního odstupu není možné dodržet místa uvedená na permanentní vstupence – místo uvedené na jednorázové vstupence pro daný zápas je nadřazené a určující, kam si divák má sednout).

Rezervační systém se spouští v úterý 11. srpna v 10:00 hodin na webu Ticketportal.cz

Rezervace vstupenek pro permanentkáře probíhá ZDE

PŘÍPADNÉ TECHNICKÉ PROBLÉMY: Ačkoli se HC VÍTKOVICE RIDERA snaží o to, aby rezervační systém byl zcela bezchybný, může v některých jednotlivých případech nastat problém s registrací čísla permanentky – v případě, že se vám objeví informace o neplatném kódu či neplatném čísle, obraťte se prosím na mail lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz

POZOR! Rezervace pro permanentkáře je možné uplatnit pouze do 12:00 hodin hracího dne daného zápasu! Dojde-li k tomu, že permanentkáři nebude naplněna kapacita vyčleněná pro utkání, bude možné v den zápasu od 12:00 hodin koupit případně i vstupenky do naplnění kapacity. Cena vstupenky je 100 Kč.

 

 

PŘEHLED PLATNÝCH OPATŘENÍ PROTI COVID-19 DLE ČSLH

 

NAŘÍZENÍ KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE OSTRAVA PROTI COVID-19 

 

PRAVIDLA PRO DIVÁKY PRO DOMÁCÍ UTKÁNÍ HC VÍTKOVICE RIDERA

 

Kapacita

Maximální kapacita účastníků utkání: 500 (včetně hráčů, pracovníků médií, organizátorů atd.)

Maximální počet diváků na utkání: 400

 

Sektory a vstupy

Otevřené jsou pouze 4 sektory OSTRAVAR ARÉNY s vlastními vstupy. V každém sektoru je nutné dodržet rozestupy – sezení ob sedadlo a ob řadu

  • sektor A4 – vstup od ulice Ruská
  • sektor B4 – pravý vstup u vchodu od ulice Závodní
  • sektor B2 – levý vstup u vchodu od ulice Závodní
  • sektor A2 – vstup od hotelu Clarion

 

 

VŠICHNI DIVÁCI MUSEJÍ MÍT PO CELOU DOBU POBYTU UVNITŘ ARÉNY NASAZENU OCHRANU ÚST A NOSU

 

Rezervace míst pro permanentkáře

V síti Ticketportal.cz od úterý 11. 8. 10:00 hodin do čtvrtku 13. 8. 12:00 hodin

Rezervace je zcela bezplatná!

Na jednu kartu lze rezervovat jen jedno místo. Při větším počtu rezervací na více karet je v systému potřeba každou rezervaci uskutečnit samostatně.

PŘÍPADNÉ TECHNICKÉ PROBLÉMY: Ačkoli se HC VÍTKOVICE RIDERA snaží o to, aby rezervační systém byl zcela bezchybný, může v některých jednotlivých případech nastat problém s registrací čísla permanentky – v případě, že se vám objeví informace o neplatném kódu či neplatném čísle, obraťte se prosím na mail lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz

Vstupenku z rezervace je nutno si vytisknout, případně mít staženou do mobilního telefonu, jen na jejím základě bude divák vpuštěn do haly. Vstupenka je nadřazena permanentce.

Pozn.: vzhledem k tomu, že kapacita pro diváky je dle omezení a platných nařízení několikanásobně nižší, než počet permanentkářů, HC VÍTKOVICE RIDERA není schopen všem permanentkářům garantovat místo v Aréně. Proto je nutné, aby si permanentkáři rezervovali na utkání vstupenku – až ta permanentkáře opravňuje ke vstupu na dané utkání a je také určujícím pro to, na jakém místě má divák sedět.

V případě, že nedojde k naplnění kapacity permanentkáři, budou zbylá místa puštěna do online prodeje, a to v den zápasu od 12:00 hodin do naplnění kapacity. Cena vstupenky je 100 Kč. Vstupenku lze nakoupit pouze online v síti Ticketportal.cz.

 

Vozíčkáři

  • vzhledem ke stavebním úpravám v OSTRAVAR ARÉNĚ a zcela uzavřenému spodnímu prstenci arény není plošina pro vozíčkáře v průběhu srpna k dispozici a vozíčkáři tak nemají umožněn vstup na domácí utkání

 

Děti

  • vzhledem k omezené kapacitě nemají děti vstup na utkání zdarma – vstup mají pouze na základě online rezervace prostřednictvím permice (viz rezervace pro permanentkáře) nebo případně na základě zakoupené vstupenky v případě, že nebude rezervacemi permanentkářů naplněna kapacita na dané utkání. Cena vstupenky je 100 Kč.

 

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN ŘÍDIT SE PLATNÝMI NAŘÍZENÍMI KHS OSTRAVA A DODRŽOVAT V NICH ZMÍNĚNÁ PRAVIDLA V SOUVISLOSTI S OPATŘENÍMI PROTI ŠÍŘENÍ COVID-19

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN KE VSTUPU DO OSTRAVAR ARÉNY VYUŽÍT VSTUPU, KTERÝ JE URČEN PRO JEHO DANÝ SEKTOR (uveden na vstupence)

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN DODRŽOVAT ZASEDACÍ POŘÁDEK PODLE ÚDAJŮ UVEDENÝCH NA VSTUPENCE – SEDĚT NA DANÉM SEKTORU, V DANÉ ŘADĚ, NA DANÉM MÍSTĚ

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN PO CELOU DOBU POBYTU V ARÉNĚ MÍT NASAZENU OCHRANU ÚST A NOSU

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY BERE NA VĚDOMÍ, ŽE JE ZAKÁZANO PŘECHÁZET MEZI JEDNOTLIVÝMI SEKTORY

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN CHOVAT SE TAK, ABY NEVYSTAVIL SEBE ANI OSTATNÍ NÁVŠTĚVNÍKY ZDRAVOTNÍMU RIZIKU A ABY ELIMINOVAL ŠÍŘENÍ NEMOCI COVID-19

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >