INFO: Zákaz tréninků pro mládež a žáky

V návaznosti na aktuálně přijatá zpřísněná protikoronavirová opatření vyhlášená vládou ČR s účinností od 12.10.2020 přerušují všechny mládežnické týmy HC VÍTKOVICE RIDERA s okamžitou platností tréninkovou přípravu – aktualizováno 22. 10. 2020 v návaznosti na nová omezení.

Doposud bylo možno v rámci nouzového stavu trénovat alespoň po menších skupinkách ve volné přírodě a na venkovních sportovištích, což již ale s ohledem na aktuální pravidla týkající se omezení pohybu osob není možné.

Stejně jako na jaře, i nyní doporučujeme všem našim hráčům pokračovat v individuální přípravě včetně pobytu v přírodě, ale při dodržení všech platných vládních nařízení.

Společné tréninky budou obnoveny, jakmile to bude možné.

Pozn.: Přerušení tréninkové činnosti se nevztahuje na A-tým HC VÍTKOVICE RIDERA – profesionální extraligové hokejové týmy mají z nařízení výjimku vzhledem k tomu, že se pro hráče, trenéry i členy realizačních týmů jedná o zdroj obživy. Extraligové týmy smějí rovněž trénovat i ve větších skupinách bez omezení.

Více – výklad omezení: Národní sportovní agentura

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613