INFO: Vstupenky na přípravná utkání online i na pokladně. Loňští permanentkáři zdarma

Start předzávodního období se blíží. Vítkovice odehrají první přátelské utkání v úterý 3. srpna, kdy od 17:30 budou v OSTRAVAR ARÉNĚ hostit Pardubice. Na utkání už po téměř roční pauze mohou i diváci. Za jakých podmínek a jak je to se vstupenkami?

Držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020/21 mají vstup zdarma (při předložení permanentky – kartu na zápas s sebou!)

Již zanedlouho vyjedou Vítkovičtí k prvnímu přípravnému utkání před nadcházející extraligovou sezonou a už teď se těší, že po dlouhé době je budou moci přímo v hale povzbudit i jejich fanoušci. „Jsme velmi rádi, že v souladu s aktuálně platnými opatřeními souvisejícími s bojem proti nemoci covid-19 budeme moci při srpnových přípravných utkáních otevřít brány OSTRAVAR ARÉNY i našim fanouškům, samozřejmě za podmínky dodržení všech příslušných hygienických opatření,“ těší výkonného ředitele klubu Petra Handla. Ten zároveň dodává, že držitelé permanentních vstupenek z loňské sezony budou mít na všechna domácí přípravná utkání A-týmu vstup zdarma. O dalším vývoji situace ohledně permanentek pro sezonu 2021/22 přitom klub intenzivně jedná.

VSTUPNÉ NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020/21 – VSTUP ZDRAMA
(není potřeba žádná rezervace či výměna za vstupenku. Permanentky jsou automaticky aktivovány i na přípravná utkání. Při vstupu do arény je nutno prokázat se kartou – permanentkou, tedy mít ji s sebou).

Děti do 14 let včetně – ZDARMA

Ostatní – 99 Kč

Prodej vstupenek

V den utkání

• online v síti Ticketportal (v den utkání od 8:00 hodin)
  • na pokladně arény u hlavního vstupu – od ulice Závodní (v den utkání od 16:00 hodin)

Vstup do arény a kontrola

Pro vstup do arény na přípravná utkání bude otevřen pouze hlavní vstup – od ulice Závodní.

Kontrola bezinfekčnosti – COVID-19

• fanoušci bez kontroly bezinfekčnosti nebudou vpuštěni ani do prostoru pokladen

Kontrola vstupenek

• klasicky u turniketů při vstupu do arény

Hlediště a pohyb v něm

Pro fanoušky bude zpřístupněna pouze strana tribun B. Tribuny A, C, D, R budou pro fanoušky nepřístupné. V hledišti je nutno dodržovat pokyny pořadatelské služby (ohledně ochrany úst a nosu a zasedacího pořádku).

Uzavření tribun A, C, D, R platí i pro majitele permanentek s místy na tyto tribuny – možno využít místa na tribunách B.

Podmínky účasti diváků na domácích přípravných utkáních A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA

1. Bezinfekčnost

Každý fanoušek musí při vstupu do OSTRAVAR ARÉNY prokázat svou bezinfekčnost některým z obecně uznávaných způsobů.

Pro návštěvu sportovních akcí přitom aktuálně platí, že je třeba mít u sebe oficiální potvrzení o provedení testu profesionálním odběrovým místem, popř. doklad o prodělání nemoci nebo o ukončeném očkování.

Potvrzení je přitom možno předložit jak v papírové, tak v elektronické podobě vč. certifikátů v aplikaci Tečka.

Za bezinfekčního je přitom považován každý, kdo:

1. a) je plně očkován (tzn. uplynulo min. 14 dní od aplikace druhé dávky vakcíny v případě dvousložkových vakcín, nebo min. 14 dní od očkování jednosložkovou vakcínou), nebo

1. b) doloží max. 7 dní starý negativní PCR test, popř. max. 3 dny starý negativní antigenní test, nebo (viz 1. c)

1. c)  doloží, že v posledních 180 dnech prodělal onemocnění covid-19.

Příslušné potvrzení o bezinfekčnosti je fanoušek povinen předložit při kontrole u vstupu do OSTRAVAR ARÉNY.

2. Respirátor

Během celého pobytu ve vnitřních prostorách OSTRAVAR ARÉNY platí povinnost mít nasazen respirátor v soulad s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

3. Dodržování rozestupů

Při pobytu v hledišti jsou fanoušci povinni respektovat pokyny pořadatelů týkající se rozsazení diváků v souladu s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

4. Divácká kapacita

Maximální divácká kapacita se bude řídit závaznými opatřeními aktuálně platnými v den utkání (dle informací MZČR může být na akcích ve vnitřních prostorách od 1. 8. až 3 000 diváků – více oficiální zpráva MZČR)

AKTUÁLNÍ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ÚČASTI DIVÁKŮ NA PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍCH BUDE KLUB ZVEŘEJŇOVAT PŘED KAŽDÝM DOMÁCÍM PŘÍPRAVNÝM UTKÁNÍM NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH A SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH KLUBU A VYHRAZUJE SI PRÁVO MĚNIT PODMÍNKY DIVÁCKÉ ÚČASTI V ZÁVISLOSTI NA OBECNĚ ZÁVAZNÝCH OPATŘENÍCH VYDÁVANÝCH VLÁDOU ČR A DALŠÍMI PŘÍSLUŠNÝMI INSTITUCEMI.

HC VÍTKOVICE RIDERA SI VYHRAZUJE PRÁVO VÝŠE ZMÍNĚNÉ INFORMACE AKTUALIZOVAT ČI ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DANÁ OPATŘENÍ PLATNÁ V DEN UTKÁNÍ.

Příprava 2021

DatumUdálostČas/VýsledekMísto zápasu