Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

INFO: Vstupenky na přípravná utkání online i na pokladně. Loňští permanentkáři zdarma

Datum publikování:

Start předzávodního období se blíží. Vítkovice odehrají první přátelské utkání v úterý 3. srpna, kdy od 17:30 budou v OSTRAVAR ARÉNĚ hostit Pardubice. Na utkání už po téměř roční pauze mohou i diváci. Za jakých podmínek a jak je to se vstupenkami?

 Držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020/21 mají vstup zdarma (při předložení permanentky – kartu na zápas s sebou!)

Již zanedlouho vyjedou Vítkovičtí k prvnímu přípravnému utkání před nadcházející extraligovou sezonou a už teď se těší, že po dlouhé době je budou moci přímo v hale povzbudit i jejich fanoušci. „Jsme velmi rádi, že v souladu s aktuálně platnými opatřeními souvisejícími s bojem proti nemoci covid-19 budeme moci při srpnových přípravných utkáních otevřít brány OSTRAVAR ARÉNY i našim fanouškům, samozřejmě za podmínky dodržení všech příslušných hygienických opatření,“ těší výkonného ředitele klubu Petra Handla. Ten zároveň dodává, že držitelé permanentních vstupenek z loňské sezony budou mít na všechna domácí přípravná utkání A-týmu vstup zdarma. O dalším vývoji situace ohledně permanentek pro sezonu 2021/22 přitom klub intenzivně jedná.

 

VSTUPNÉ NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020/21 – VSTUP ZDRAMA
(není potřeba žádná rezervace či výměna za vstupenku. Permanentky jsou automaticky aktivovány i na přípravná utkání. Při vstupu do arény je nutno prokázat se kartou – permanentkou, tedy mít ji s sebou).

Děti do 14 let včetně – ZDARMA

Ostatní – 99 Kč

Prodej vstupenek

V den utkání

  • online v síti Ticketportal (v den utkání od 8:00 hodin)
  • na pokladně arény u hlavního vstupu – od ulice Závodní (v den utkání od 16:00 hodin)

 

Vstup do arény a kontrola

Pro vstup do arény na přípravná utkání bude otevřen pouze hlavní vstup – od ulice Závodní.

Kontrola bezinfekčnosti – COVID-19

  • na úrovni brány prostranství před pokladnami (plot) bude probíhat kontrola bezinfekčnosti COVID-19 (negativní testy / certifikát o ukončeném očkování / potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 před méně než 180 dny – více níže podmínky bezinfekčnosti)
  • fanoušci bez kontroly bezinfekčnosti nebudou vpuštěni ani do prostoru pokladen

 

Kontrola vstupenek

  • klasicky u turniketů při vstupu do arény

 

Hlediště a pohyb v něm

Pro fanoušky bude zpřístupněna pouze strana tribun B. Tribuny A, C, D, R budou pro fanoušky nepřístupné. V hledišti je nutno dodržovat pokyny pořadatelské služby (ohledně ochrany úst a nosu a zasedacího pořádku).

Uzavření tribun A, C, D, R platí i pro majitele permanentek s místy na tyto tribuny – možno využít místa na tribunách B.

 

 

Podmínky účasti diváků na domácích přípravných utkáních A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA1. Bezinfekčnost

Každý fanoušek musí při vstupu do OSTRAVAR ARÉNY prokázat svou bezinfekčnost některým z obecně uznávaných způsobů.

Pro návštěvu sportovních akcí přitom aktuálně platí, že je třeba mít u sebe oficiální potvrzení o provedení testu profesionálním odběrovým místem, popř. doklad o prodělání nemoci nebo o ukončeném očkování. 

Potvrzení je přitom možno předložit jak v papírové, tak v elektronické podobě vč. certifikátů v aplikaci Tečka.

Za bezinfekčního je přitom považován každý, kdo:

  1. a) je plně očkován (tzn. uplynulo min. 14 dní od aplikace druhé dávky vakcíny v případě dvousložkových vakcín, nebo min. 14 dní od očkování jednosložkovou vakcínou), nebo

 

  1. b) doloží max. 7 dní starý negativní PCR test, popř. max. 3 dny starý negativní antigenní test, nebo (viz 1. c)

 

  1. c)  doloží, že v posledních 180 dnech prodělal onemocnění covid-19.

 

Příslušné potvrzení o bezinfekčnosti je fanoušek povinen předložit při kontrole u vstupu do OSTRAVAR ARÉNY.

 

2. Respirátor

Během celého pobytu ve vnitřních prostorách OSTRAVAR ARÉNY platí povinnost mít nasazen respirátor v soulad s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

 

3. Dodržování rozestupů

Při pobytu v hledišti jsou fanoušci povinni respektovat pokyny pořadatelů týkající se rozsazení diváků v souladu s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

 

4. Divácká kapacita

Maximální divácká kapacita se bude řídit závaznými opatřeními aktuálně platnými v den utkání (dle informací MZČR může být na akcích ve vnitřních prostorách od 1. 8. až 3 000 diváků – více oficiální zpráva MZČR)

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ÚČASTI DIVÁKŮ NA PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍCH BUDE KLUB ZVEŘEJŇOVAT PŘED KAŽDÝM DOMÁCÍM PŘÍPRAVNÝM UTKÁNÍM NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH A SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH KLUBU A VYHRAZUJE SI PRÁVO MĚNIT PODMÍNKY DIVÁCKÉ ÚČASTI V ZÁVISLOSTI NA OBECNĚ ZÁVAZNÝCH OPATŘENÍCH VYDÁVANÝCH VLÁDOU ČR A DALŠÍMI PŘÍSLUŠNÝMI INSTITUCEMI.

 

HC VÍTKOVICE RIDERA SI VYHRAZUJE PRÁVO VÝŠE ZMÍNĚNÉ INFORMACE AKTUALIZOVAT ČI ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DANÁ OPATŘENÍ PLATNÁ V DEN UTKÁNÍ.

 

 

 

Příprava 2021

DatumUdálostČas/VýsledekMísto zápasu

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >