Info k balíčkům pro loňské permanentkáře

Přinášíme první informace k balíčkům pro loňské permanentkáře, kteří si zakoupili permici i na novou sezonu!

VÍTKŮV PARŤÁK – balíček se šálou. Balíčky pro první vlnu objednávek (nákup permic do 1. 10. 2021) jsou připraveny. O termínu a možnostech vyzvednutí budou permanentkáři informování prostřednictvím mailů případně sms (dle toho, jaký kontakt zadali při nákupu permice).

VÍTKOVICKÝ RYTÍŘ – balíček s dresem. Bohužel momentálně ještě nejsou k dispozici – kvůli neočekávanému zpoždění na straně dodavatele dresů.
První vlna objednávek (nákup permice do 10. 9. 2021) by dle informací dodavatele měla být připravena zhruba kolem poloviny října.
Ve chvíli, kdy balíčky dorazí, budou permanentkáři informování prostřednictvím mailů případně sms (dle toho, jaký kontakt zadali při nákupu permice).

Omlouváme se za zpoždění, které nenastalo na straně klubu a zároveň děkujeme za pochopení.

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613