Hráči HC VÍTKOVICE RIDERA budou i letos jezdit ve vozech KIA!

Text: Magazín Patriot

Extraligový klub již tradičně využívá flotilu vozů od společnosti AUTOBOND GROUP, a. s.

HC VÍTKOVICE RIDERA i AUTOBOND GROUP a. s. patří k nejsilnějším hráčům ve svých ligách a jejich dlouholeté partnerství už má v Ostravě zvuk.

Flotila vozů KIA pro HC VÍTKOVICE RIDERA zahrnuje sportovně laděná kombi ProCeed, hybridní novinky KIA Niro i několik mimořádně povedených SUV Sorento. A časem určitě dojde i na mezi hokejovými hvězdami oblíbený a tramvajím odolný elektromobil EV6!

Auta denně slouží hráčům a managementu klubu ke každodenním cestám na halu, za obchodními partnery a také na výjezdy na venkovní zápasy. Rozhodně dostanou pořádně zabrat, stejně jako v předchozích sezonách, a nikdy nezklamou, to už během těch let a statisíců kilometrů hokejisti dostatečně ověřili.

Pro svá nová auta si přímo do showroomu KIA v Ostravě-Hrabové přišli například Tobias Lindberg, Peter Krieger, Willie Raskob a Mário Grman. Vozy KIA využívají také hvězdní útočníci Peter Mueller a Roberts Bukarts.

Tabulka A tým 2022/2023