Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Hráči HC VÍTKOVICE RIDERA budou i letos jezdit ve vozech KIA!

Datum publikování:

Text: Magazín Patriot

Extraligový klub již tradičně využívá flotilu vozů od společnosti AUTOBOND GROUP, a. s.

HC VÍTKOVICE RIDERA i AUTOBOND GROUP a. s. patří k nejsilnějším hráčům ve svých ligách a jejich dlouholeté partnerství už má v Ostravě zvuk.

Flotila vozů KIA pro HC VÍTKOVICE RIDERA zahrnuje sportovně laděná kombi ProCeed, hybridní novinky KIA Niro i několik mimořádně povedených SUV Sorento. A časem určitě dojde i na mezi hokejovými hvězdami oblíbený a tramvajím odolný elektromobil EV6!

Auta denně slouží hráčům a managementu klubu ke každodenním cestám na halu, za obchodními partnery a také na výjezdy na venkovní zápasy. Rozhodně dostanou pořádně zabrat, stejně jako v předchozích sezonách, a nikdy nezklamou, to už během těch let a statisíců kilometrů hokejisti dostatečně ověřili.

Pro svá nová auta si přímo do showroomu KIA v Ostravě-Hrabové přišli například Tobias Lindberg, Peter Krieger, Willie Raskob a Mário Grman. Vozy KIA využívají také hvězdní útočníci Peter Mueller a Roberts Bukarts.

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >