Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Hrabat se v tom? Nic už to nezmění. Musíme jít dál, ví Lukáš Krenželok

Datum publikování:

Debakl 0:7 od Českých Budějovic museli v prvé řadě skousnout samotní hráči. Frustrace, naštvání, možná i nevěříné pohledy kolem sebe. Vítkovice v pátečním utkání zkolabovaly, ale je potřeba se zvednout. Už v neděli hrají další zápas, do kterého musejí jít s čistou hlavou. Své o tom ví útočník Lukáš Krenželok, jeden z nejzkušenějších borců z kabiny ostravského týmu.

Lukáši, padli jste doma s Budějovicemi debaklem 0:7.

Co k tomu říct…? (těžce oddechne)

 

Jaký pocit má člověk z takového výsledku?

Z toho výsledku? Jedině špatný pocit. Ale tak jako je to hokej… V neděli máme další zápas, jedeme do Boleslavi a musíme se na tenhle zápas připravit. Když se v tom budeme hrabat, tak se stejně nic nezmění a program soutěže je teď takový, že se hraje ob den, takže jdeme dál. Hodíme to za hlavu, v sobotu potrénujem a jdeme makat dál.

 

Po zápase s Brnem říkal trenér Stránský, že jste si zápas prohráli vlastní nedisciplinovaností, ale ani nyní s Budějovicemi to nebylo o nic lepší, souhlasíš?

Bylo tam hodně zbytečných faulů. Už se to řeší v kabině. Zaměřujeme se na to. Byly tam zbytečné věci, jako třeba vyseknutí hole a tak. Víme o tom. Bylo hodně oslabení. K tomu ještě nedáváme ty přesilovky. V oslabení pak dostaneme. Není to vůbec ideální. Řešíme to.

 

Z čeho pramení ty fauly? Je to z přemíry snahy, nebo například pomalostí, čí nešikovností?

To jsou takové fauly, kdy člověk chce, tak zkusí a ono to je najednou víc a je to faul. Není to nešikovnost nebo něco takového. Chce to více nohama hrabat, dojet si toho soupeře lépe a počkat si na tu správnou příležitost, kdy ho obrat o kotouč. Není to o tom udělat to hned, protože pak se snáz udělá ten faul. Je potřeba pár kroků navíc a udělat to potom. Bohužel tak to je a už to nejde vrátit. Jediná cesta je být na to zaměření a myslet na to pořád. A hlavně to celé otočit, protože když se hraje v oslabení, není to příjemné, rychle ubývají síly, které pak chybí do útoku.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >