Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

HokejkaTV pro permanentkáře zdarma i v prosinci

Datum publikování:

I v měsíci prosinci budou moci permanentkáři Vítkovic sledovat nadále zdarma streamy z extraligových zápasů na HokejkaTV.

Společnost BPA sport marketing extraligovým klubům nabídla možnost sledování TELH na HokejkaTV.cz pro jejich permanentkáře bezplatně do doby, dokud se fanoušci nevrátí zpět na stadiony. To znamená, že přenosy pro držitele permic na Vítkovice zdarma pokračují minimálně až do konce kalendářního roku 2020 (nebo do doby, dokud nebudou fanoušci vpuštěni na stadiony.

Jako vždy platí, že na Hokejka TV nemůžeme vysílat exkluzivně vybraná utkání O2 TV Sport.

Vítkovickým permanentkářům, kteří už v říjnu své členství v HokejkaTV aktivovali, je jejich účet automaticky prodloužena. Ti, kteří zatím nezažádali o své členství, ale přitom jsou majiteli platné permanentky na HC VÍTKOVICE RIDERA na sezonu 2020/2021, mohou o svůj aktivační kód zažádat prostřednictvím e-mailu lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz a dále postupovat podle návodu níže.

Jak postupovat pro aktivaci svého členství na Hokejka TV:

  1. Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo klubové karty daného klubu.
  2. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.
  3. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.
  4. Vyberte si členství s názvem „KLUB TELH“ a klikněte na „Objednat“.
  5. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který získáte od klubu (zaslán na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili při nákupu permanentky. V případě, že jste permanentkář, ale e-mail jste neuvedli / neobdrželi kód, ozvěte se prosím na e-mail lazarova@hc-vitkovice.cz).
  6. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.
  7. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.
  8. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Tipsport extraliga / TELH živě

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

V případě, že jste při nákupu e-mail neuvedli, nebo vám z nějakého důvodu slevový kód nepřišel, prosíme kontaktujte klub na adrese lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz a do e-mailu uveďte číslo své permanentky (pro lepší orientaci také sektor, řadu a místo a jméno, které je na permanentce uvedeno).

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >