Hokejka TV s přenosy ze zápasů Vítkovic na měsíc pro permanentkáře zdarma!

S ohledem na pokračování extraligové sezony i během aktuálních restriktivních opatření ministerstva zdravotnictví ČR došlo k dohodě mezi Hokejka TV a extraligovými kluby: přenosy ze zápasů Tipsport Extraligy budou pro majitele permanentek na měsíc zdarma.

V reakci na současnou situaci došlo k dohodě mezi kluby a společností BPA, jež je marketingovým partnerem TELH, že všem držitelům permanentních vstupenek na měsíc umožní bezplatný přístup k HokejkaTV. Fanoušci tudíž dostanou možnost sledovat duely svých oblíbených týmů.

Permanentkáři tak budou mít díky tomuto kroku alespoň částečně vykompenzovánu případnou neúčast přímo na stadionech (dle opatření platných od 24. 9. 2020 je účast diváků na hokejových utkáních omezena na maximálně 1 000 osob, a to minimálně na dobu dvou týdnů od vyhlášení opatření).

Kluby aktuálně řeší konkrétní technické podmínky a parametry. HC VÍTKOVICE RIDERA bude v nejbližší možné informovat permanentkáře jak přímo, tak prostřednictvím svých informačních kanálů o dalším postupu a formách zpřístupnění přenosů.

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613