Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Hokej na čas zcela bez diváků! Bez veřejnosti také zápasy a tréninky mládeže (AKTUALIZOVÁNO)

Datum publikování:

V celém Česku platí od pondělí 5. října nouzový stav kvůli pandemii COVID-19. Celoplošná opatření se dotýkají i dění ve sportu a hokeji obecně. Minimálně na 2 týdny jsou všechna utkání, ať extraligových týmů nebo týmů mládeže až po nejmenší pořádány zcela bez diváků s omezením maximálně 130 osob včetně hráčů, realizačních týmů a obslužného personálu. Zcela bez veřejnosti jsou také všechny tréninky týmů Akademie i žákovských mužstev. Minihokej nejmenších až po 3. třídu je z nařízení předsedy svazu do konce října zrušen.

 

Hokej míří minimálně na dva týdny do „polobubliny“. Od pondělí 5. října platí měsíční nouzový stav kvůli epidemiologickým opatřením proti šíření nemoci COVID-19, minimálně dva týdny z tohoto nouzového stavu platí nařízení, že se veškeré sportovní akce konat mohou, ale striktně bez diváků, což platí i pro hokej.

 

Tipsport Extraliga a kluby v ní zastoupené se dohodly, že i přes neúčast diváků budou zápasy pokračovat, hokej žije nadále, bohužel pro všechny fanoušky na čas pouze přes televizní obrazovku. Navíc platí také omezení, že utkání se smí zúčastnit maximálně 130 osob, včetně hráčů, trenérů, realizačních týmů a obslužného personálu.

 

Mládež rovněž bez účasti veřejnosti a rodičů

Úplně stejná pravidla platí i pro zápasy a také tréninky mládežnických celků bez ohledu na kategorie. Je tedy striktně zakázána účast diváků, byť rodičů, na zápasech či trénincích žákovských, dorosteneckých a juniorských mužstev. Platí rovněž pro kategorii přípravky, rodiče či doprovod hráčů přípravky smějí hráče doprovodit pro nezbytně dlouhou dobu při oblékání a obouvání, ale následně musejí opustit prostory stadionu až do skončení tréninku.

 

Minihokej se až do odvolání ruší

Zápasy a soutěže minihokeje – hráčů 2. a 3. tříd včetně jsou z nařízení prezidenta Českého hokeje do konce října zrušeny.

  • úprava: soutěže kategorie 4. tříd smí být organizovány, avšak za předpokladu, že bude striktně dodržována neúčast rodičů a veřejnosti na zápasech a doba pobytu rodičů či doprovodu hráčů na stadionu se omezí pouze na nezbytně nutnou dobu.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >