Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Guntis Galvins z osobních důvodů končí ve Vítkovicích

Datum publikování:

Pětatřicetiletý obránce na vlastní žádost končí v ostravském klubu a přesouvá se s rodinou domů do Lotyšska.

Kádr HC VÍTKOVICE RIDERA opouští lotyšský obránce Guntis Galvins. Pětatřicetiletý zadák se na vlastní žádost rozhodl ukončit působení v ostravském celku a není vyloučeno, že definitivně ukončí i celou svou hráčskou kariéru.

„Guntis za námi přišel a požádal nás o předčasné ukončení kontraktu z osobních důvodů. Své rozhodnutí nám zdůvodnil a my jsme na jeho žádost, byť neradi, přistoupili a s okamžitou platností jsme s ním rozvázali smlouvu. Guntis Galvins už tím pádem nadále není hráčem Vítkovic. Škoda, že skončil předčasně, Guntisovi děkujeme za vše, co pro nás udělal a odpracoval a přejeme mu do dalšího, ať už sportovního i osobního života hodně štěstí,“ shrnul sportovní ředitel Roman Šimíček.

Galvins působil ve Vítkovicích od ledna 2021, odehrál za ně 66 utkání s bilancí 1+4. Po ukončení působení v ostravském celku se má s rodinou vrátit do Lotyšska.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >