Guntis Galvins z osobních důvodů končí ve Vítkovicích

Pětatřicetiletý obránce na vlastní žádost končí v ostravském klubu a přesouvá se s rodinou domů do Lotyšska.

Kádr HC VÍTKOVICE RIDERA opouští lotyšský obránce Guntis Galvins. Pětatřicetiletý zadák se na vlastní žádost rozhodl ukončit působení v ostravském celku a není vyloučeno, že definitivně ukončí i celou svou hráčskou kariéru.

„Guntis za námi přišel a požádal nás o předčasné ukončení kontraktu z osobních důvodů. Své rozhodnutí nám zdůvodnil a my jsme na jeho žádost, byť neradi, přistoupili a s okamžitou platností jsme s ním rozvázali smlouvu. Guntis Galvins už tím pádem nadále není hráčem Vítkovic. Škoda, že skončil předčasně, Guntisovi děkujeme za vše, co pro nás udělal a odpracoval a přejeme mu do dalšího, ať už sportovního i osobního života hodně štěstí,“ shrnul sportovní ředitel Roman Šimíček.

Galvins působil ve Vítkovicích od ledna 2021, odehrál za ně 66 utkání s bilancí 1+4. Po ukončení působení v ostravském celku se má s rodinou vrátit do Lotyšska.

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089