Fanshop Vítkovic je tu stále pro vás

I přes aktuální vládní nařízení můžete do vítkovického fanshopu. A to díky e-shopu na adrese fanshop.hc-vitkovice.cz, který je k dispozici nonstop a funguje bez omezení. Včetně novinek, akcí a dárků.

Ve vítkovických barvách se nechodí jen na hokej. Nyní je můžete mít stále po ruce – díky modrým rouškám s logem HC VÍTKOVICE RIDERA. Nepostradatelný a nutný doplněk dnešních dní najdete v různých provedeních na e-shopu fanshopu.

Na stále se snižující teploty přidejte ještě některý z nových kulichů s nášivkou loga, speciální pro dámy i pány. K němu nezapomeňte přihodit některou z nových šál – letos je skutečně pestrý výběr. Fleece, tkané, v HD pleteném provedení, s novými i historickými motivy a jedna dětská s motivem rytíře Vítka – celkem 7 druhů, 16 různých motivů a výběr, který potěší každého fanouška Vítkovic.

A protože se v tuto chvíli víc, než kdykoliv jindy, hodí motto letošní sezony „Znovu za Vítkovice“, v kolekci textilu a suvenýrů toto zbožné přání nás všech rozhodně nechybí.

Aby nám všem čekání na další zápasy rychleji uteklo, fanshop pro každý týden zařazuje speciální nabídku. Od pondělí 26. 10. 2020 se můžete těšit na dárek k nákupům nad 399 Kč. Udělejte si radost a fanděte Vítkovicím kdekoliv jen můžete – na cestách, doma, v práci – nebo potěšte své blízké. Kompletní sortiment najdete na e-shopu fanshop.hc-vitkovice.cz.

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089