Bonusová Karta HC Vítkovice Ridera

Nemáte ještě Bonusovou kartu HC VÍTKOVICE RIDERA? Je Vám více než 18 let a chcete čerpat řadu výhod včetně finanční úspory při nákupech u celé řady obchodníků a svými nákupy navíc podpořit rozvoj vítkovické hokejové mládeže? Pak stačí několik jednoduchých kroků a karta bude Vaše.

Máte-li o Bonusovou kartu HC VÍTKOVICE RIDERA zájem, stačí poslat e-mail na adresu bonus.karta@hc-vitkovice.cz . Do předmětu e-mailu napište Bonusová karta a odešlete. Následně obdržíte e-mail s instrukcemi, jak dále postupovat.

A jak vlastně karta typu cashback funguje? Je to velmi jednoduché. „Cash back“ znamená v překladu „hotovost zpět“. Pokud tedy držitel karty nakoupí u některé z partnerských společností, které tuto kartu akceptují, obchodník mu pošle zpět na kartu až 5 % z utracené částky podle nabídky jednotlivých partnerů a k tomu ještě získá bonusové body (tzv. Shopping Points), které může využít pro čerpání dalších výhod. Na rozdíl od různých věrnostních karet jednotlivých obchodníků, kterých má dnes každý doma jistě plno a už mezi nimi pomalu ztrácí přehled, Bonusovou kartu HC VÍTKOVICE RIDERA lze v rámci sítě Cashback World uplatnit u více než 75 000 partnerských společností po celém světě. Jen v České republice již akceptuje tuto kartu přes 2 500 obchodů.

Držitele našich Bonusových karet navíc pravidelně informujeme o tom, kde všude mohou díky podpoře našeho klubu své výhody čerpat a jaké zajímavé slevy na ně v partnerských obchodech čekají.

V neposlední řadě pak ti, kdo se díky Bonusové kartě HC VÍTKOVICE RIDERA stanou součástí našeho týmu, přispějí automaticky na podporu rozvoje vítkovické hokejové mládeže. Až 1 % z ceny každého nákupu uskutečněného s využitím Bonusové karty HC VÍTKOVICE RIDERA bude totiž připsáno na účet klubu a využito právě ve prospěch dětí a mládeže, o které se u nás staráme. Každé pomoci a podpory v této oblasti si nesmírně vážíme. Fanoušci, kteří díky využívání naší Bonusové karty pomohou přispět na vítkovický hokejový potěr nejvíce, se navíc mohou těšit na zajímavé odměny.

Staňte se i Vy součástí našeho týmu a užijte si díky Bonusové kartě HC VÍTKOVICE RIDERA hodně radosti při čerpání výhod, které na Vás čekají.

10HC Energie Karlovy Vary15602720
12HC VÍTKOVICE RIDERA13420716