ENYAQ HOCKEY LEAGUE: Urvou Vítkovice první výhru v derby? Živě v pondělí od 16:00

Paralelně s klasickou Tipsport Extraligovou pokračuje i sezoně esportové ENYAQ HOCKEY LEAGUE. Virtuální soutěž má na programu první studiové kolo a v případě Vítkovic půjde o dvakrát atraktivní věc, vítkovická trojice gamerů vyzve v derby Třinec. Podaří se modro-bílým konečně uspět? Zápasy budou vysílány živě na platformách Twitch i Youtube.

Šestý zápas základní části ENYAQ HOCKEY LEAGUE čeká gamery Vítkovic v pondělí. Od 16:00 hodin se reprezentanti modro-bílých barev střetnou s hráči Třince. Horké derby i ve virtuálním světě na platformě NHL21. Vše živě v přenosu na Twitchi i Youtube.

Vítkovičtí zatím v této sezoně stále čekají na výhru. Trojice gamerů Jerry, Silak a Horys bojují, ale dosud byli jejich soupeři nad jejich síly. Vše se ale může změnit právě v prvním studiovém kole, které bude mít i tradiční předzápasový program a zápasy budou komentovat dva experti. S ohledem na současnou situaci nebudou hráči hrát tváří v tvář ve studiu, ale na dálku z bezpečí svého domova, jinak ale vše bude, jako při tradičním studiovém kole.

Program studiového kola v pondělí 25. ledna počítá dvě konfrontace, od 16:00 duel Vítkovice – Třinec a po něm od 18:30 zápas České Budějovice – Plzeň. Předzápasový program začíná na Twitchi a Youtube v 15:45 hodin.

Sluší se ještě připomenout, že za výsledek zápasu ENYAQ HOCKEY LEAGUE se počítá součet tří zápasů – tři gameři, každý proti svému soupeři, výsledky jednotlivých zápasů udají rezultát celkové konfrontace mezi oběma týmy.

Přenosy poběží na

Přenos je vždy také na hlavní stránce webu: www.esporthokej.cz.

10HC Energie Karlovy Vary15602720
12HC VÍTKOVICE RIDERA13420716