Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Druhý den prodeje permic! Ve Fanshopu budou Zbyněk Irgl a Miroslav Svoboda

Datum publikování:

Úterý je druhým dnem prodeje permic na Vítkovice na novou extraligovou sezonu. Zatímco prodej online probíhá non-stop, pokladna OSTRAVAR ARÉNY číslo 10 se otevírá v 10:00. Také tentokrát se budou moci permanentkáři potkat s hráči A-mužstva – od 14 do 17 hodin budou v prodejně Fanshopu HC Vítkovice naproti hlavnímu vstupu do Arény vydávat dárkové balíčky Zbyněk Irgl a Miroslav Svoboda.

První den zpříjemnili zájemcům o celosezonní vstupenky Lukáš Krenželok a Jan Štencel. A dost se činili, na pokladně OSTRAVAR ARÉNY prodávali tři hodiny permice a dosáhli slušného výkonu okolo 50 karet. Také v úterý se permanentkáři přimo u vítkovického paláce mohou těšit na účast hráčů A-mužstva. Útočník Zbyněk Irgl a brankář Miroslav Svoboda budou od 14 do 17 hodin v prodejně Fanshopu HC Vítkovice vydávat bonusové balíčky, které získávají permanentáři k nákupu své karty. Vyzvednout si je u hráčů mohou jednak ti, kteří si koupí permici přímo na pokladně, a samozřejmě také ti, kteří si kartu zakoupili online a voucher na bonusový balíček tak dostali e-mailem.

Během prvního dne se prodalo zhruba pětkrát více permic, než tomu bylo v prvních dnech loňského roku a předešlých let. Na druhé straně i tak zbývá z kapacity 2000 permanentek v prodeji podstatná část a sluší se rovněž dodat, že drtivá většina dosud prodaných permanentek na sezonu 2020/2021 jsou karty stávajících permanentkářů, aktivované na další ročník.

Druhý den prodeje probíhá paralelně ve dvou úrovních. Jednak buď online v síti Ticketportal, což je prodej non-stop. A druhou variantou je prodej na pokladně OSTRAVAR ARÉNY. Pokladna číslo 10, u vstupu do Arény od ulice Závodní, otevírá v úterý v 10:00 a bude otevřená do 17:00 hodin.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >