Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Dresy 2022/23 odtajněny! 5. září bude křest, představení a podpisovka celého týmu

Datum publikování:

Start sezony 2022/2023 se nezadržitelně blíží. Vítkovičtí hokejisté vyrazí do extraligových bojů v pátek 16. září. V čem? Už se ví! Klub odtajnil podobu dresů na nový soutěžní ročník. Samotné dresy budou pokřtěny na velkém Season Opening v pondělí 5. září od 16:00 u prodejny Kaufland v Ostravě-Zábřehu, poblíž Avion Shopping Park Ostrava.

 

 Modrá a bílá, rytíř Vítek. Symboly, kterých se Vítkovice budou držet i v nadcházející sezoně. Ostravský extraligový klub odtajnil podobu dresů, ve kterých jeho hráči budou bojovat v novém extraligovém ročníku. Fandové jej již znají, jedná se o druhý nejúspěšnější návrh loňské ankety, kdy dresy navrhovali sami fanoušci.

„Rozhodli jsme se dát prostor i návrhu, který se v loňském hlasování umístil na druhém místě. Je to návrh fanouška, který získal četné sympatie a hlasy mnoha dalších příznivců vítkovického hokeje. Je pěkný, vkusný a zároveň svým způsobem dynamický a atraktivní. Proto jsme mu dali v této sezoně,“ prozrazuje mediální pracovník HC VÍTKOVICE RIDERA Zdeněk Janiurek.

Autorem návrhu je David Suchý. Dresu dominuje rytíř Vítek, symbol původně Vítkovických Železáren, který je ale neodmyslitelně spjatý především s vítkovickým hokejem, a to už od roku 1967, tedy 55 let! Zajímavé je ovšem skloubení i stínovaného loga klubu v pruzích na spodní straně dresu, což působí značně dynamicky a atraktivně.

Domácí sadou bude pro novou sezonu bílá varianta – vychází to z herního řádu TELH, který každé dva roky mění pravidlo o barvách domácích sad, po dvou letech tmavé sady je nyní dle regulí na řadě bílá.

 

 

Křest dresu 5. září s celým týmem + autogramiáda

Dva covidové roky omezily veškeré setkávání a hromadné aktivity s fanoušky na minimum. Dva roky po sobě otevíraly Vítkovice sezonu na ledě v rámci komentovaného tréninku. „Nyní, když už společnost nesvazují žádná omezení, jsme rádi, že se můžeme opět napřímo potkat s našimi fanoušky. Otevření sezony tak bude tak říkajíc v terénu, venku a jeho součástí bude tradiční velká autogramiáda celého mužstva. Samozřejmě s křtem dresu a představením kádru a doprovodným programem,“ láká Janiurek.

Onen Křest dresu a otevření sezony se uskuteční v pondělí 5. září od 16:00 hodin u obchodního centra Kaufland v Ostravě-Zábřehu, na Výškovické ulici. Konkrétně na prostranství mezi Kauflandem a Avion Shopping Parkem Ostrava. Jak už bylo zmíněno, v rámci téměř dvouhodinové akce pro všechny fanoušky ostravského hokeje a Vítkovic bude pokřtěn nový dres na sezonu, představen kompletní kádr, se kterým budou Ostravané bojovat v extralize v nové sezoně. Nebude chybět doprovodný program v podobě interaktivních soutěží, stánek fanshopu. A fandové se samozřejmě mohou těšit na autogramiádu kompletního mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA včetně trenérů. Není důležité zdůrazňovat, ale sluší se dodat, že vstup na tuto akci je zcela zdarma a vítáni jsou všichni fandové.


 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >