Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Dorostenci pokračují třetím týdnem individuální přípravy

Datum publikování:

Síly na nadcházející soutěžní ročník sbírají i dorostenci. Také doma a v rámci individuální přípravy.

Vítkovičtí dorostenci měli uplynulou sezonu výborně rozehranou a těsně před začátkem play off už spřádali plány na výstup na nejvyšší příčku. S velkým bodovým náskokem vládli základní části a před nimi byla vidina těžkých bojů v play off a s finálovým vyvrcholením na domácím ostravském turnaji Mistrovství republiky na dohled. Bohužel celá situace kolem koronavirové krize jejich snažení ukončila.

O to více mají nyní svěřenci trenérů Jana Vavrečky a Radka Philippa motivaci ještě lépe se připravit na nadcházející soutěžní ročník a v něm své snažení přetavit v onen vysněný medailový, ideálně zlatý úspěch. A snažení začíná u nepopulární, leč o to důležitější letní přípravy.

„Sezona nám skončila sice dříve, ale bez ohledu na situaci kolem, podle původního plánu bychom stejně v těchto dnech měli individuální fázi letní přípravy,“ připomíná hlavní trenér dorostu HC VÍTKOVICE RIDERA Jan Vavrečka. „Ve spolupráci s kondičním trenérem A-mužstva Igorem Horylem posíláme všem našim hráčům pravidelné tréninkové plány na jednotlivé mikrocykly – týdny. Kluci vědí jak a co mají cvičit, jak se připravovat v domácích podmínkách mimo společné tréninky,“ doplňuje slova svého kolegy asistent Radek Philipp.

Také u vítkovických dorostenců se hodně osvědčila „virtuální motivace“, kdy jednotliví hráči své tréninky natáčejí a prostřednictvím sociálních sítí sdílejí s ostatními, především se spoluhráči a vzájemně se tak motivují k další práci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorostenci tím v tomto týdnu vstoupili do třetího mikrocyklu individuální přípravy

PODROBNÝ TRÉNINKOVÝ PLÁN TŘETÍHO TÝDNE DOROSTU HCVR KE STAŽENÍ ZDE

 

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC VÍTKOVICE RIDERA11612222
2HC DYNAMO PARDUBICE11433121
3HC Olomouc10520319
4BK Mladá Boleslav11520419
5Bílí Tygři Liberec10244018
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >