Dorost atakuje čelo tabulky, čtvrteční městské derby velkým lákadlem

Vítkovičtí dorostenci zůstali v dosavadním průběhu ELIOD Extraligy bez bodů jen jednou. Druhý tým skupiny Východ útočí na čelo tabulky a ve čtvrtek se těší na obnovené městské derby s Porubou.

Svěřencům trenérů Jana Vavrečky a Radka Philippa se daří. I přes značnou obměnu kádru před sezonou zůstávají vítkovičtí dorostenci, dle výsledků, jedním z předních favoritů východní skupiny ELIOD Extraligy.

Dorostenci odehráli zatím osm utkání, bez bodů zůstali jen na ledě Havířova, jinak bodovali pokaždé. Mírnými komplikacemi byly prohra v prodloužení doma se Šumperkem, respektive na nájezdy ve Vsetíně, ale jinak byli modro-bílí velice úspěšní. V minulém týdnu dokonce rozstříleli doma Třinec 10:2 a pak si nadělili radost v podobě výhry 4:0 v Olomouci.

Program tohoto týdne je ale ještě pikantnější. Ostravu čeká obnovené městské derby. Poruba se po letech vrátila do nejvyšší dorostenecké soutěže a právě ve čtvrtek 10. října ji Vítkovice na ledě OSTRAVAR ARÉNY vyzvou od 17:00 hodin. Vstup je zdarma.

Výsledky HC VÍTKOVICE RIDERA v ELIOD Extralize dorostu

Tabulky ELIOD Extraligy dorostu