Do nové sezony s novým vozovým parkem od AUTOBOND GROUP a. s.

Novým oficiálním partnerem klubu HC VÍTKOVICE RIDERA pro sezonu 2020/2021 se stala AUTOBOND GROUP a. s. V silničním provozu tak budou nyní fanoušci vídat klubové logo na vozidlech značky KIA.

Akciová společnost AUTOBOND GROUP působí na automobilovém trhu již 14 let a v celkem 16 autosalonech nabízí vozy 6 značek. Na českém trhu je jedničkou v rámci dealerské sítě KIA a NISSAN a patří mezi 3 nejlepší dealery značek Toyota, Mitsubishi a Suzuki. Pro sezonu 2020/2021 se tato společnost zařadila mezi oficiální partnery vítkovického hokejového klubu.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme spojit své síly s klubem, který má v regionu dlouholetou tradici a silnou fanouškovskou základnu. Doufáme, že naše vozy KIA pomohou vyvézt vítkovický tým ve výsledkových tabulkách hodně vysoko,“ řekl u příležitosti představení vozového parku, který bude k dispozici klubu, Milan Štědra, výkonný ředitel AUTOBOND GROUP a. s.

Také Petr Handl, člen představenstva HC VÍTKOVICE RIDERA a. s., má z nového spojení radost: „V současné složité době nebylo vůbec snadné najít partnera, který by mohl klubu poskytnout potřebný vozový park, bez něhož se profesionální klub s celorepublikovou i mezinárodní působností jen těžko obejde. Proto mě těší, že se podařilo spojit síly s partnerem, který k Ostravě již dlouhodobě patří, stejně jako vítkovický hokej.“

Nezbývá tedy, než značce KIA i HC VÍTKOVICE RIDERA popřát co nejvíce šťastných společných kilometrů při cestách za hokejem – a bezpečných návratů, pokud možno vítězných.

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613