Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Do nové sezony s novým vozovým parkem od AUTOBOND GROUP a. s.

Novým oficiálním partnerem klubu HC VÍTKOVICE RIDERA pro sezonu 2020/2021 se stala AUTOBOND GROUP a. s. V silničním provozu tak budou nyní fanoušci vídat klubové logo na vozidlech značky KIA.

Akciová společnost AUTOBOND GROUP působí na automobilovém trhu již 14 let a v celkem 16 autosalonech nabízí vozy 6 značek. Na českém trhu je jedničkou v rámci dealerské sítě KIA a NISSAN a patří mezi 3 nejlepší dealery značek Toyota, Mitsubishi a Suzuki. Pro sezonu 2020/2021 se tato společnost zařadila mezi oficiální partnery vítkovického hokejového klubu.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme spojit své síly s klubem, který má v regionu dlouholetou tradici a silnou fanouškovskou základnu. Doufáme, že naše vozy KIA pomohou vyvézt vítkovický tým ve výsledkových tabulkách hodně vysoko,“ řekl u příležitosti představení vozového parku, který bude k dispozici klubu, Milan Štědra, výkonný ředitel AUTOBOND GROUP a. s.

Také Petr Handl, člen představenstva HC VÍTKOVICE RIDERA a. s., má z nového spojení radost: „V současné složité době nebylo vůbec snadné najít partnera, který by mohl klubu poskytnout potřebný vozový park, bez něhož se profesionální klub s celorepublikovou i mezinárodní působností jen těžko obejde. Proto mě těší, že se podařilo spojit síly s partnerem, který k Ostravě již dlouhodobě patří, stejně jako vítkovický hokej.“

 

Nezbývá tedy, než značce KIA i HC VÍTKOVICE RIDERA popřát co nejvíce šťastných společných kilometrů při cestách za hokejem – a bezpečných návratů, pokud možno vítězných.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
11HC VERVA Litvínov14412716
12Bílí Tygři Liberec14404616
13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613
14Rytíři Kladno14132811
15PSG Berani Zlín14013105
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >